Zamknij

Debata prezydencka 2020 - GODZINA: o której, kto wystąpi i prowadzi? [KANDYDACI, PROWADZĄCY]

17.06.2020 19:40
Debata prezydencka 2020 - GODZINA o której, kto wystąpi i poprowadzi? [KANDYDACI, PROWADZĄCY]
fot. VIPHOTO/East News

Debata prezydencka 2020 to temat, na który informacji przed wyborami poszukuje wielu obywateli Polski. Długo wyczekiwane starcie kandydatów na Prezydenta odbędzie się w drugiej połowie czerwca, a transmitowane będzie w TVP. Szczegółowe informacje dotyczące tego, kiedy debata prezydencka 2020, o której godzinie i gdzie obejrzeć w TV i online, można znaleźć poniżej.

Debata prezydencka 2020 - TVP: kiedy odbędzie się debata kandydatów na Prezydenta Polski? Gdzie obejrzeć w TV i online? O której godzinie transmisja na żywo? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy debata prezydencka w 2020 i gdzie oglądać.

Debata prezydencka 2020 - GODZINA: o której, kto wystąpi i poprowadzi? [KANDYDACI, PROWADZĄCY]

Informacje na temat tego, kiedy debata prezydencka w 2020 roku i gdzie będzie można ją obejrzeć, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu już pod koniec czerwca odbędą się wybory na Prezydenta Polski, a jeszcze nie wszyscy wiedzą, na kogo oddadzą swój głos. Taka debata to zatem doskonała okazja do zapoznania się ze wszystkimi kandydatami oraz ich programem wyborczym.

Przeprowadzenie debaty wyborczej jest ustawowym obowiązkiem publicznego nadawcy w danym kraju. W związku z tym debatę kandydatów na Prezydenta pokaże TVP Info oraz TVP. Debata prezydencka 2020 odbędzie się w środę 17 czerwca, czyli na 11 dni przed wyborami. Początek zaplanowany został na godzinę 21:00, a debata ma trwać około 80 minut.

Z powodu pandemii koronawirusa, w czasie debaty w studio TVP obecni będą tylko kandydaci na prezydenta. Wydarzenie odbędzie się zatem bez udziału publiczności. Debatę poprowadzi dziennikarz Michał Adamczyk.

W debacie prezydenckiej 2020 swój udział zadeklarowali wszyscy kandydaci na stanowisko Prezydenta Polski, tj. Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-KamyszKrzysztof Bosak, Stanisław Żółtek, Marek Jakubiak, Mirosław Piotrowski, Waldemar Witkowski i Paweł Tanajno.

Debata kandydatów na Prezydenta 2020 - ONLINE. Gdzie oglądać w internecie?

Wiele osób, które o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami, szukają w sieci informacji o możliwości obejrzenia debaty prezydenckiej 2020 online. Rozmowy kandydatów na Prezydenta Polski będzie można oglądać w sieci za pośrednictwem streamu TVP Info, dostępnego na stronie tvpstream.vod.tvp.pl

Przypomnijmy, że wybory prezydenckie w Polsce odbędą się w niedzielę, 28 czerwca 2020 roku. 

Wybory 2020: lista kandydatów. Na kogo głosować w wyborach prezydenckich w Polsce? [KANDYDACI]

RadioZET.pl/JW