Zamknij

Debata prezydencka 2020 - TRANSMISJA: kiedy, o której i gdzie oglądać? [TVP, ONLINE, NA ŻYWO]

17.06.2020 20:36
Debata prezydencka 2020 - kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć debatę? [TVP, ONLINE]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Debata prezydencka 2020. W tym roku przed wyborami dojdzie do rzadko spotykanej sytuacji: obejrzymy dwie oficjalne debaty prezydenckie, przygotowywane przez Telewizję Publiczną. Pierwsza odbyła się przy głosowaniem, do którego ostatecznie nie doszło; druga została zaplanowana na 17 czerwca. Informacje dot. transmisji debaty znajdziecie poniżej. Zobacz: Debata prezydencka - transmisja online na radiozet.pl.

W tym artykule sprawdzamy kiedy odbędzie się debata kandydatów na Prezydenta Polski,  gdzie będzie można ją obejrzeć w TV i online, a także o której godzinie transmisja na żywo.

Debata prezydencka 2020 - TRANSMISJA: kiedy, o której i gdzie oglądać? [TVP, NA ŻYWO]

Debata prezydencka 2020 odbędzie się 17 czerwca, 11 dni przed wyborami. Potrwa 70 minut. Starcie kandydatów na prezydenta transmituje TVP i TVP Info. 

Przeprowadzenie debaty wyborczej jest ustawowym obowiązkiem publicznego nadawcy w danym kraju. W związku z tym debatę kandydatów na Prezydenta pokaże TVP Info oraz TVP. Początek debaty prezydenckiej został zaplanowany na godzinę 21. Poprowadzi ją dziennikarz TVP Michał Adamczyk. 

Wybory prezydenckie 2020 w Polsce: kiedy będą? [DATA, TERMIN]

Debata kandydatów na Prezydenta 2020 - ONLINE. Gdzie oglądać w internecie?

Debata prezydencka 2020 online. Rozmowy kandydatów na prezydenta RP będzie można oglądać w sieci za pośrednictwem streamu TVP Info, dostępnego na stronie tvpstream.vod.tvp.pl

Wybory 2020: lista kandydatów. Na kogo można zagłosować w wyborach prezydenckich w Polsce? [KANDYDACI]

Więcej informacji o kandydatach na prezydenta: 

RadioZET.pl/TVP