Zamknij

Debiutancka płyta Julii Pietruchy - pytanie za 250 000 zł [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
22.07.2019 11:05
Debiutancka płyta Julii Pietruchy - pytanie za 250 000 zł [MILIONERZY]
fot. Player.pl

Debiutancka płyta Julii Pietruchy - tak brzmiało pytanie w "Milionerach" za 250 000 zł. Uczestnikowi teleturnieju przysporzyło ono jednak niemałych trudności, a odcinek z jego udziałem będzie można oglądać w poniedziałek, 22 lipca. Sprawdzamy, jaki tytuł ma debiutancka płyta Julii Pietruchy.

Debiutancka płyta Julii Pietruchy to? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy, czy uczestnik teleturnieju odpowiedział poprawnie i zdobył 250 000 zł oraz przedstawiamy szczegółowe informacje.

Debiutancka płyta Julii Pietruchy - pytanie z "Milionerów"

Pytanie za 250 000 zł z "Milionerów" o debiutancką płytę Julii Pietruchy, przysporzyło uczestnikowi teleturnieju niemałych trudności. Gracz tradycyjnie do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi:

A - "Parsley"

B - "Cucumber"

C - "Potato"

D - "Postcards from the Seaside"

Uczestnik teleturnieju od razu przyznał, że nie zna poprawnej odpowiedzi na to pytanie. Dodał, że jest ambasadorem nieco innego gatunku muzyki, dlatego ta artystka nie jest mu znana. W związku z tym gracz zdecydował się zrezygnować z dalszej gry o milion. Podkreślił, że gdyby jednak kontynuował grę, zaznaczyłby odpowiedź D - byłby to jednak zupełny strzał.

Kociokwik - co to jest? Pytanie i odpowiedź za 5 000 zł [MILIONERZY]

Milionerzy - Debiutancka płyta Julii Pietruchy [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", jaka jest debiutancka płyta Julii Pietruchy, to A, czyli "Parsley".

"Parsley" to debiutancki album Julii Pietruchy - polskiej piosenkarki, aktorki i modelki, który został wydany 15 kwietnia 2016 roku. Prezentuje 15 piosenek autorskich Pietruchy w stylu dojrzałego popu z elementami folku, z wiodącym udziałem ukulele. Oprawę graficzną płyty stworzył jej mąż, scenograf Ian Dow. Na płycie znajdują się takie single jak "Living on the Island", "On My Own" czy "We Care So Much".

RadioZET.pl/JW