Zamknij

Deepspot - kiedy otwarcie, cennik i bilety na basen nurkowy w Mszczonowie 2020

29.10.2020 14:24
Najgłębszy basen do nurkowania powstanie w Mszczonowie
fot. Cover Images/East News

Deepspot, czyli najgłębszy basen nurkowy na świecie, znajduje się w Mszczonowie pod Warszawą. Basen ma 45 m głębokości i pomieści 8000 m³ wody. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy otwarcie Deespotu i jaka jest cena biletów, można znaleźć poniżej.

Deepspot - kiedy otwarcie basenu nurkowego w Mszczonowie pod Warszawą? Ile będą kosztować bilety wstępu? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, datę otwarcia Deepspotu, cennik i bilety.

Deepspot - kiedy otwarcie basenu nurkowego w Mszczonowie?

Informacje na temat tego, kiedy otwarcie Deepspotu, szczególnie interesują wiele osób. Pierwotnie obiekt miał zostać otwarty jesienią ubiegłego roku. Później termin ten przesunięto na sierpień 2020 roku. Jednak z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa, otwarcie Deepospotu po raz kolejny zostało przełożone. 

Na początku września na profilu Deepspotu na Facebooku pojawiła się informacja, że rozpoczęto proces nalewania wody. Wszystko idzie zgodnie z planem i już za parę tygodni będziemy razem nurkować w najgłębszym basenie świata - czytamy w poście.

Oznacza to, że prawdopodobnie otwarcie Deepspotu odbędzie się w pierwszej połowie listopada. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

DeepSpot - indoor diving zlokalizowany jest przy ulicy Warszawskiej 54 w Mszczonowie.

W Polsce powstaje najgłębszy na świecie basen nurkowy. Otwarcie już niedługo

Bilety na Deepspot - CENNIK: ile kosztują wejściówki na basen nurkowy?

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie jest jeszcze znany cennik Deepspotu. Jeśli tylko opublikowane zostaną takie informacje, zamieścimy je w tym miejscu. 

Już teraz jednak można kupić specjalne vouchery Deepspot. Bilet na pierwsze nurkowanie scuba diving to koszt w wysokości 379,00 zł. Z kolei pierwsze nurkowanie freediving - 379,00 zł. Za wejściówkę freediving trzeba natomiast zapłacić 229,00 zł, a za wejściówkę scuba diving 229,00 zł. Każdy z voucherów ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Przypomnijmy, że Deepspot jest najgłębszym basenem nurkowym na świecie. Basen ma 45 m głębokości i pomieści 8000 m³ wody. To tyle, ile wykorzystuje się w 27 basenach o standardowej długości 25 metrów (do tej pory najgłębszym basenem nurkowym na świecie był włoski Y-40 Deep Joy nieopodal Padwy, 42,15 m). Obiekt ma być dostępny dla każdego, zarówno dla początkujących, jak i sportowców oraz profesjonalnych nurków. Wśród dodatkowych atrakcji wymienić można m.in. podwodny tunel dla widzów, sale konferencyjne, szkoleniowe i pokoje hotelowe z widokiem do wnętrza basenu.

Park of Poland 2020 - ceny, bilety, adres i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem 

RadioZET.pl