Zamknij

Demi Lovato: kim jest artystka, która przedawkowała heroinę?

Redakcja
25.07.2018 12:22
Demi Lovato
fot. Instagram

Kim jest Demi Lovato, artystka która przedawkowała heroinę? Choć gwiazda jest dobrze znana młodszym osobom, to jednak nie wszyscy tak naprawdę wiedzą, kim jest ta gwiazda Disneya. Wiek Demi Lovato, piosenki, albumy i inne informacje o autorce hitów "Don't Forget "Tell me you love me" znajdziecie poniżej. Jak to się stało, że zaczęła brać narkotyki?

Demi Lovato - kim jest artystka, która przedawkowała?

Demi Lovato w szpitalu - gruchnęły 24 lipca zagraniczne media. Mówiło się, że autorka hitów "Don't Forget" i "Tell me you love me", wcześniejsza gwiazda Disneya, prawdopodobnie przedawkowała heroinę (obecnie wiadomo, że nie była to heroina a silny lek przeciwbólowy). Około południa (lokalnego czasu) została przewieziona do placówki w Los Angeles. Magazyn „People” poinformował, że stan piosenkarki jest stabilny. Jak informowano, ratownicy medyczni mieli znaleźć Lovato nieprzytomną w domu na terenie Hollywood. Natychmiast podano jej Narcan — lek podawany ofiarom przedawkowania narkotyków. Po odzyskaniu przytomności artystka podobno nie chciała współpracować z sanitariuszami i odmówiła podania informacji o środku, który zażyła. „TMZ.com” twierdzi także, że w jej domu nie znaleziono narkotyków. Nie będzie też śledztwa w tej sprawie.

Kilka tygodni temu Demi Lovato zaprezentowała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym przyznała, że znów zmaga się z uzależnieniami.

Demi Lovato: wiek i kariera gwiazdy

Lovato urodziła się 20 sierpnia 1992 roku w amerykańskim mieście Aluquerque jako córka inżyniera i tancerki. Jest 26-letnią dziś piosenkarką, autorką tekstów, muzykiem, aktorką, reżyserką teledysków, kompozytorką, gra na gitarze i pianinie. Znana jest m.in. z amerykańskiej edycji programu X Factor gdzie zasiadała w panelu jurorskim podczas drugiego i trzeciego sezonu, jednak popularność przyniósł jej serial Disney Channel Słoneczna Sonny, gdzie grała główną rolę.

Przygodę z muzyką zaczęła jako 7-latka, kiedy zaczęła uczyć się gry na pianinie, a swoje pierwsze aktorskie kroki postawiła w serialu dla dzieci "Barney & Przyjaciele", gdzie poznała Selenę Gomez. W 2007 roku poszła na casting do produkcji Disneya Camp Rock, do której się ostatecznie dostała. Potem jej kariera nabrała tempa. Zaczeła koncertować - m.in. jako support Jonas Brothers. Debiutancki album "Don't Forget" wydała w 2008 roku i wkrótce po tym ruszyła w swoja pierwszą trasę koncertową.

Niestety, szybko musiała odetchnąć od kariery i udać się na leczenie. Artystka nie ukrywała, że jako nastolatka była prześladowana, co spowodowało u niej problemy emocjonalne i doprowadziło do samookaleczania oraz zaburzeń odżywiania. Podczas leczenia zdiagnozowano u niej chorobę dwubiegunową.

Demi Lovato słynie z tego, że głośno mówi o swoich problemach. W trakcie kariery artystka miała wiele poważnych kłopotów zdrowotnych. W jednym z wywiadów zdradziła także, iż po raz pierwszy myślała o samobójstwie w wieku 7 lat. Nadużywała również alkoholu i narkotyków. Po długich zmaganiach z problemami Demi Lovato aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

Piosenki i albumy Demi Lovato

Dotąd gwiazda wydała sześć studyjnych albumów: "Don’t Forget", "Here We Go Again", "Unbroken", "Demi", "Confident" oraz "Tell Me You Love Me" z 2017 roku. Na koncie ma także dwa minialbumy, soundtracki oraz albumy live. Do jej najbardziej znanych utworów należą "Don't Forget", "Skyscraper", "Heart Attack" czy "Cool for the Summer".

Demi Lovato w szpitalu: nowe szczegóły

W czerwcu Lovato wydała piosenkę "Sober", w której zdradziła, że znów zmaga się z uzależnieniami. Informacje te zasmuciły fanów, jednak wieść o tym, że Lovato przedawkowała narkotyki wywołała prawdziwy szok. Jak podają amerykańskie media, nie wiadomo dokładnie, co przedawkowała Lovato. Rodzina cały czas jest z nią w szpitalu. Niedawno pojawił się oficjalny komunikat na temat zdrowia piosenkarki.

— Demi jest przytomna i przebywa w otoczeniu rodziny, która chce podziękować wszystkim za wyrazy miłości, modlitwę oraz wsparcie. Niektóre informacje podane w mediach są nieprawdziwe. Bliscy proszą o uszanowanie prywatności i zaprzestanie spekulacji. Powrót Demi do zdrowia jest w tym momencie najważniejszy — czytamy w oficjalnym komunikacie rodzin.

Demi Lovato przedawkowała: nowe fakty

RadioZET.pl/SA

kim jest Demi Lovato; Demi Lovato kto to; Demi Lovato w szpitalu; Demi Lovato przedawkowała