Zamknij

Detektyw Pikachu - premiera, zwiastun i obsada nowego filmu o Pokemonach

Redakcja
16.11.2018 14:42
Detektyw Pikachu - premiera, zwiastun i obsada nowego filmu o Pokemonach
fot. Youtube / Warner Bros Polska

Premiera "Detektyw Pikachu" ma nastąpić już w 2019 roku. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu, z którego mogliśmy poznać pierwsze osoby z obsady. Zagrają w nim m.in. Justice Smith znany z roli w "Jurassic World: Upadłe królestwo", a głosu tytułowemu Pikachu użyczy Ryan Reynolds - odtwórca roli Deadpoola.

"Detektyw Pikachu" - premiera i zwiastun nowego filmu. Kiedy będzie można obejrzeć film w polskich kinach? Jaka jest obsada "Pokemon: Detektyw Pikachu" i o czym będzie film? Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

"Detektyw Pikachu" - premiera, data, zwiastun, obsada

Oficjalna światowa premiera filmu odbędzie się już 9 maja 2019 roku. Data polskiej premiery filmu "Pokemon: Detektyw Pikachu" została zaplanowana na 10 maja 2019 roku. W obsadzie "Detektyw Pikachu" pojawią się m.in. Rita Ora, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Kathryn Newton (jako Lucy), Ken Watanabe (jako Detektyw Yoshida) czy Justice Smith (jako Tim Goodman). Pikachu głosu użyczy Ryan Reynolds.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny polski zwiastun "Detektyw Pikachu":

Zobacz także

O czym będzie "Pokemon: Detektyw Pikachu"?

Poniżej zamieszczamy opis filmu "Pokemon: Detektyw Pikachu". O czym będzie?

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego - detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City - rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Detektyw Pikachu - premiera, zwiastun i obsada nowego filmu o Pokemonach
fot. Legendary Pictures

Polscy widzowie pierwszy raz mogli oglądać przygody Pokemonów w serialu anime, który emitowany był w telewizji od roku 1997 roku. Przygody Asha, trenera i hodowcy kieszonkowych stworków używanych w sportowych walkach, cieszyły się ogromną popularnością na całym świecie. Pokemony stały się prawdziwą żyłą złota: przez lata pojawiały się kolejne edycje seriali, filmów animowanych czy gier opowiadających o świecie zamieszkałym przez ponad 800 gatunków fikcyjnych stworów. Twórcą Pokemonów jest Japończyk Satoshi Taijiri.

RadioZET.pl/filmweb.pl/KP