Zamknij

Deynn - kim jest Marita Surma Majewska? [WIEK, WZROST, BLOG, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
23.07.2019 15:28
Deynn - kim jest Marita Surma Majewska? [WIEK, WZROST, BLOG, INSTAGRAM]
fot. Damian KLAMKA/East News

Deynn, a tak naprawdę Marita Surma Majewska, to blogerka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób. Mimo młodego wieku razem z mężem zdążyła już napisać książkę o swoim fitnessowym życiu. Blogerka była także gościem w programie Kuby Wojewódzkiego i pojawiła się na okładce miesięcznika "Joy". Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Deynn, można znaleźć poniżej.

Kim jest Deynn? Wiek, wzrost, blog, Instagram, Majewski, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat blogerki i influencerki Marity Surmy, można znaleźć w tym artykule.

Deynn - kim jest Marita Surma Majewska?

Deynn, czyli Marita Surma Majewska, bo tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko, pochodzi ze Świdwina. W wieku 19 lat przeprowadziła się jednak do Poznania. Naukę przerwała w gimnazjum, a później - już pracując - ukończyła liceum dla dorosłych. W tym czasie założyła bloga modowego, czym rozpoczęła swoją działalność w internecie. Po jakimś czasie Deynn zdecydowała się zmienić swoje życie i zadbać o swoją sylwetkę. W tym czasie poznała także swojego przyszłego męża, trenera Daniela Majewskiego. To właśnie wtedy narodziła się jej pasja do sportu i zdrowego żywienia. Po trzech miesiącach związku Daniel Majewski oświadczył się Deynn. Całe zaręczyny relacjonowane były w popularnej jeszcze wtedy aplikacji Snapchat. 

Marita Surma Majewska jest dość kontrowersyjną blogerką. Ma wielu zwolenników, jednak u nie wszystkich wzbudza zachwyt. Wszystko za sprawą wulgarnego języka i obraźliwych komentarzy, które w swoim czasie zamieszczała w odpowiedzi do hejterów. Swego czasu wybuchła także wokół Deynn afera rodzinna. Jej siostra ujawniła screeny rozmów z Maritą, z których wynikało, że Deynn podobno nie wywiązała się ze swoich deklaracji wobec młodszego rodzeństwa. Influencerka jednak zapewniała, że to ona i jej mąż są ofiarami całej sytuacji. Po aferze Deynn i Majewski zniknęli z mediów społecznościowych.

Jak się później okazało, para wyjechała do USA, gdzie zamieszkała na jakiś czas. Wzięła także potajemny ślub, a zdjęcia z oryginalnej sesji ślubnej (oboje pozowali w dresach) można znaleźć w mediach społecznościowych Deynn i Majewskiego. W pierwszej połowie 2019 roku małżeństwo wróciło do Polski i zamieszkało we Wrocławiu. Oboje zapewniają, że się zmienili.

Deynn razem ze swoim mężem prowadzi kanał na Youtube "my MAJEWSCY". Obecnie mogą poszczycić się blisko 500 000 subskrypcjami. W serwisie zamieszczają m.in. filmiki z życia codziennego (tzw. vlogi), a także wideo poświęcone konkretnym tematom, m.in. festiwalowi Coachella czy operacji biustu Deynn

Marita Surma Majewska, mimo młodego wieku, na swoim koncie ma wiele sukcesów. Przede wszystkim współpracowała z koncernem Coca-Cola. Wizerunek influencerki pojawił się na puszkach Coca Coli Zero razem z innymi najpopularniejszymi blogerkami m.in. Maffashion czy Littlemooonster96. Ponadto Deynn znalazła się także na okładce miesięcznika "Joe". Razem z mężem napisała również książkę o swoim fitnessowym życiu. W 2017 roku byli gości w programie Kuby Wojewódzkiego.

Deynn - wiek, wzrost, blog, Instagram, życie prywatne

Marita Surma Majewska ma 28 lat. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Deynn. Blogerka mierzy około 171 cm wzrostu. Marita, jak już wspominaliśmy powyżej, prowadziła bloga modowego - deynn.blogspot.com, a później deynn.blog. Influencerka nie zamieszcza na nich jednak nowych wpisów. Cechą charakterystyczną Marity są na pewno liczne tatuaże - także na szyi i twarzy.

Życie prywatne Deynn także interesuje wielu fanów blogerki. Marita ma męża, Daniela Majewskiego. Para ma ukochanego pieska - buldoga francuskiego, który wabi się "Dabbie". Marita - jak na influencerkę przystało - aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Deynn na Insatgramie figuruje pod nazwą: deynn. Obecnie obserwuje ją ponad 1,3 mln osób.

RadioZET.pl/JW