Zamknij

"Diablo. Wyścig o wszystko" - premiera, obsada, zwiastun, opis fabuły

Redakcja
05.12.2018 09:54
"Diablo. Wyścig o wszystko" - premiera, obsada, zwiastun, opis fabuły
fot. Facebook/Diablo Film

Kiedy "Diablo. Wyścig o wszystko"? Data premiery nowego filmu Michała Otłowskiego i Daniela Markowicza została ogłoszona, a do sieci trafiły pierwsze plakaty promujące produkcję. W obsadzie znaleźli się m.in. Michał Roznerski, Joanna Opozda oraz Cezary Pazura. Czy będzie to film na miarę "Szybkich i wściekłych" czy "Need for speed"? Informacje na temat premiery, obsady "Diablo. Wyścig o wszystko" i zwiastun, zamieszczamy poniżej.

"Diablo. Wyścig o wszystko" - kiedy premiera filmu? Kto zagra? O czym będzie nowa produkcja? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy, co już wiadomo o tytułowym filmie.

"Diablo. Wyścig o wszystko" - premiera i obsada

Kiedy premiera "Diablo. Wyścig o wszystko"? Dokładna data została ogłoszona - film będzie można oglądać od 18 stycznia 2019 roku. To właśnie w sobotę produkcja trafi do polskich kin. 

W obsadzie "Diablo. Wyścig o wszystko" znaleźli się znani wszystkim aktorzy, jak i tacy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dużym ekranem. W filmie wystąpią m.in. Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Rafał Mohr, Mikołaj Roznerski, Katarzyna Figura, Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Joanna Opozda, Marcin Różalski, Cezary Żak, Bogusław Linda, Patricia Kazadi czy Kamil Bończyk. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski ("Jeziorak", "Diagnoza"), a współpracuje z nim Daniel Markowicz - reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w polskich i zagranicznych produkcjach. 

Zwiastun "Diablo. Wyścig o wszystko". O czym będzie polski film?

Opis "Diablo. Wyścig o wszystko" brzmi następująco: "Pasją Kuby (Tomasz Włosok) są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max (Rafał Mohr). Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę (Karolina Szymczak) – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie."

Zwiastun "Diablo. Wyścig o wszystko" trafił do sieci - można go znaleźć pod tym linkiem. Już teraz możemy oglądać także plakaty promujące film. "Nie tylko zakręty lubię ostro", "Bez hamulców jest ciekawiej", "Jedź szybko, kochaj wściekle" - oto hasła, które możemy przeczytać na plakatach "Diablo. Wyścig o wszystko".

Czy polska produkcja będzie na miarę takich tytułów jak "Szybcy i wściekli" czy "Need for speed"? Tego dowiemy się już niebawem!

RadioZET.pl/JW