Zamknij

Diagnoza: serial TVN online i w TV - o której i gdzie oglądać?

Redakcja
05.09.2017 14:16
Diagnoza online gdzie oglądać
fot. screen

Nowy serial TVN "Diagnoza" - gdzie oglądać online i w TV i kiedy premiera kolejnych odcinków? Sprawdzamy najważniejsze informacje o "medycznym dreszczowcu".

Serial "Diagnoza" liczył będzie 13 odcinków. Zobaczymy w nich - obok Mai Ostaszewskiej - Macieja Zakościelnego, a także Adama Woronowicza i Józefa Pawłowskiego. Ostaszewska gra w "Diagnozie" Anne Nowak - kobietę, która z powodu wypadku straciła pamięć. Jak w jednej z wypowiedzi zdradziła aktorka, grana przez nią bohaterka trafia do szpitala w Rybniku. Poznaje tam zespół lekarzy, którzy pomagają jej odkryć mroczny sekret i poznać prawdę o tym, co tak naprawdę stało się z nią i jej życiem.

"Diagnoza" - online i w TV: kiedy i gdzie oglądać?

Premiera serialu zaplanowana jest na wtorek 5 września o 21.30 oczywiście w TVN. Po emisji w telewizji produkcja będzie dostępna także online. "Diagnoza" w serwisie Player udostępniona zostanie wkrótce po telewizyjnej premierze, spodziewać się jej można już około 22.30.

Już teraz "Diagnoza" okrzyknięta została w mediach "medycznym dreszczowcem". Jesteśmy ciekawi czy serial okaże się hitem na miarę "Belfra".

RadioZET.pl/SA