Zamknij

"Diagnoza", sezon 4 - kiedy nowe odcinki i co się wydarzy w serialu TVN?

Redakcja
26.02.2019 15:14
"Diagnoza", sezon 4 - kiedy nowe odcinki i co się wydarzy w serialu TVN?
fot. Youtube/TVN Series

Kiedy sezon 4. "Diagnozy"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - nowe odcinki będzie można oglądać już w lutym w TVN. Do obsady powrócą znani wszystkim bohaterowie, ale nie zabraknie też kilku nowych postaci, m.in. wystąpi Maciej Stuhr. Sprawdzamy, co już wiadomo o 4. sezonie "Diagnozy".

"Diagnoza", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu? Kto zagra? Czy powrócą znani dobrze wszystkim bohaterowie, czy będziemy oglądać nowe twarze? Co się wydarzy w nowej serii? Sprawdzamy, co już wiadomo o 4. sezonie "Diagnozy".

"Diagnoza", sezon 4 - kiedy nowe odcinki i kto zagra? [PREMIERA, OBSADA]

Informacji na temat tego, kiedy sezon 4. "Diagnozy" szuka wielu fanów serialu, który podbił serca tysiąca widzów. Produkcja znalazła się w wiosennej ramówce TVN, a jej premiera zapowiedziana jest jeszcze na luty. 1 odcinek 4. sezonu "Diagnozy" wyemitowany zostanie we wtorek 26 lutego o godzinie 21:30 w TVN. Kolejne odcinki serialu będzie można oglądać co wtorek, o wspomnianej przed chwilą porze.

Do obsady serialu "Diagnoza 4" powrócą znani wszystkim bohaterowie. Ponownie będziemy mogli oglądać Maję Ostaszewską (jako Anna), Adama Woronowicza (Jan Artman), Macieja Zakościelnego (Michał), Danutę Stenkę (Bogna), Michała Czerneckiego (Piotr Sadzik), Magdalenę Popławską (Marta), Sonię Bohosiewicz (Wanda), Dawida Zawadzkiego (Gerard). W serialu nie zabraknie także nowych twarzy. W 4. sezonie "Diagnozy" wystąpi Maciej Stuhr, który wcieli się w rolę Szymona Brocka.

"Diagnoza" 4. sezon - o czym będą kolejne odcinki?

W 4. sezonie serialu "Diagnoza" Jan Artman, awansowany na ordynatora oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Powrócą do niego echa mrocznej przeszłości i zbrodni, którą popełnił. Z kolei do personelu szpitala dołączy Szymon Brock, który jest uznanym pediatrom oraz toksykologiem, ale przede wszystkim wolnym duchem i ekologiem żyjącym w zgodzie z naturą. Na pozostałych pracownikach szpitala zrobi ogromne wrażenie. Jedynie Piotr Sadzik będzie traktował go z dystansem i niechęcią. Natomiast Annie, która podziela przekonania Szymona, lekarz zaimponuje podejściem do pacjenta oraz proekologicznym zaangażowaniem. W tym samym czasie jej partner Michał, zacznie coraz bardziej popadać w uzależnienie od leków.

» "Szóstka" - obsada, opis fabuły serialu TVN. Kiedy i o której oglądać? «

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW