Zamknij

Diagnoza, sezon 5 - kiedy premiera kolejnych odcinków i czy będzie nowy sezon?

Jolanta Waligóra
22.05.2019 11:13
Diagnoza, sezon 5 - kiedy premiera kolejnych odcinków i czy będzie nowy sezon?
fot. Youtube/TVN Series

Kiedy sezon 5. "Diagnozy" i czy powstanie kolejna seria serialu? Informacji na ten temat szuka wielu fanów produkcji, którzy już teraz zastanawiają się, czy planowana jest kontynuacja serialu - pojawiła się już oficjalna informacja na ten temat. Szczegóły o 5. sezonie "Diagnozy" można znaleźć poniżej.

"Diagnoza", 5. sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków? Czy będzie nowy sezon serialu TVN? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o 5. sezonie serialu "Diagnoza".

Diagnoza, 5. sezon - czy powstanie nowa seria serialu?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się, kiedy 5. sezon "Diagnozy" i czy nowa seria w ogóle powstanie - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Niestety nie ucieszy ona żadnego z fanów serialu. Wiadomo już, że sezon 5. "Diagnozy" nie powstanie. 30 kwietnia zakończyły się zdjęcia na planie, a aktorzy w swoich mediach społecznościowych żegnali się ze swoimi postaciami. 

No i nadszedł mój ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena z Adamem w @diagnozatvn. Łzy się polały, co widać na drugim zdjęciu z Dorotami ☺️To była piękna przygoda! Wspaniały czas. Ekipa wyjątkowych, serdecznych, fajnych ludzi, którym zależy. @d.kosmicka, Matko tego projektu, dziękuję, że go wymyśliłaś! Że wymyśliłaś tę wspaniałą konfigurację ludzką! Że mnie zaprosiłaś do tego spotkania! @dorotawilliams dziękuję za wizerunek Anny! Za ten czas! Dziękuję Edwardowi Miszczakowi i stacji @tvn za zaufanie (...) - czytamy we wpisie Mai Ostaszewskiej na Instagramie. 

Diagnoza - dlaczego nie będzie 5. sezonu serialu?

Jak już wspominaliśmy powyżej, 5. sezon serialu "Diagnoza" nie powstanie. Jak poinformowała Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN Discovery Polska - zgodnie z założeniami produkcyjnymi, czwarty sezon będzie kończył serię.

Nie bez znaczenia z pewnością jest także fakt, że oglądalność serialu znacznie spadła. Jak czytamy na Wirtualnych Mediach, 4. sezon "Diagnozy" ma o 670 tys. widzów mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej.

Ostatni odcinek serialu "Diagnoza" wyemitowany zostanie we wtorek, 21 maja.

RadioZET.pl/JW