Zamknij

Disco Pod Gwiazdami 2019 - kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM]

Jolanta Waligóra
18.07.2019 10:18
Disco Pod Gwiazdami 2019 - kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM]
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Disco Pod Gwiazdami 2019 odbędzie się już na początku sierpnia. Na scenie wystąpią zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Usłyszymy m.in. Marylę Rodowicz, Ryszarda Rynkowskiego czy zespół Feel. Kto jeszcze zagra i kiedy muzyczne wydarzenie się odbędzie? Szczegółowy program Disco pod Gwiazdami 2019 zamieszczamy poniżej.

Disco Pod Gwiazdami 2019 - PROGRAM: kto wystąpi na koncercie w Białymstoku? Kiedy odbędzie się muzyczna impreza? Gdzie dokładnie będzie mieć miejsce? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy program Disco Pod Gwiazdami 2019 i gwiazdy, które wystąpią.

Disco Pod Gwiazdami 2019 - PROGRAM. Kto wystąpi na koncercie?

Program Disco Pod Gwiazdami 2019 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji muzycznego wydarzenia. W koncertach wezmą udział najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco. Impreza podzielona zostanie na dwa dni - z muzyką polską oraz zagraniczną. Motywem przewodnim sobotniego koncertu będzie "Miłość w Białymstoku". Artyści wykonają piosenki o miłości w aranżacjach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

Wśród gwiazd Disco Pod Gwiazdami 2019 można wymienić: Marylę Rodowicz, Dodę, Ryszarda Rynkowskiego, zespół Feel, Urszulę, Classic, Boys, Miłego Pana, TopGirls, Mezo, C.C. Catch, Las Ketchup, Fun Factory, Danzel czy Arashi Mirami.

Disco Pod Gwiazdami 2019 poprowadzą Michał Koterski oraz Joanna Liszowska. Z kolei współprowadzącą będzie Laura Mancewicz.

Koncert transmitowany będzie w sobotę i w niedzielę w Telewizji Polsat. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:05.

Disco Pod Gwiazdami - Białystok 2019: kiedy i gdzie koncerty?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy Disco Pod Gwiazdami 2019 i gdzie odbędzie się muzyczne wydarzenie. W tym roku po raz pierwszy impreza będzie mieć miejsce w Białymstoku, a dokładniej w Politechnice Białostockiej. Koncert odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia, 3-4 sierpnia (sobota i niedziela).

Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku impreza się nie odbyła. Z kolei w ubiegłych latach miała miejsce w Stężycy oraz w Płocku.

Bilety na Disco Pod Gwiazdami w Białymstoku 2019 nie obowiązują. Wystarczy jedynie przyjść w docelowe miejsce i dobrze się bawić.

RadioZET.pl/JW