Zamknij

Disney Plus: od kiedy będzie w Polsce? [DATA, CENA, FILMY I SERIALE]

Redakcja
13.02.2019 16:01
Disney Plus: od kiedy będzie w Polsce? [DATA, CENA, FILMY I SERIALE]
fot. Disney

Disney Plus, nowa platforma streamingowa, może już niebawem wejść do Polski. Nieoficjalne pogłoski dotyczące serwisu krążą już wśród internautów, którzy wymieniają seriale i filmy jakie w przyszłości mają się pojawić na platformie. Sprawdzamy co już wiadomo o Disney Plus: kiedy wejdzie w Polsce, jaka będzie jego cena, a także jakie seriale i filmy pokaże. 

Disney Plus: co to jest? Od kiedy platforma streamingowa będzie dostępna w Polsce? Jaka będzie jej cena? Jakie filmy i seriale zostaną udostępnione na Disney Plus?

>> Disney tworzy własnego Netfliksa

Disney Plus: co to jest? Od kiedy będzie w Polsce? [DATA]

Disney Plus to autorska platforma VOD (video on demand – wideo na życzenie – przyp.red.) Jak wynika z nazwy, zobaczymy na niej filmy i seriale produkcji Disneya. Póki co, władze korporacji medialnej nie zdradziły kiedy platforma będzie dostępna dla widzów w Polsce.

Cena Disney Plus

Cena Disney Plus także na ten moment nie jest znana – widzowie muszą zaczekać na oficjalne wprowadzenie usługi na rynki całego świata.

Król Lew 2019 - zwiastun: kiedy w kinach nowy film Disneya? [DATA PREMIERY]

Disney Plus: filmy i seriale

Filmy i seriale, które zobaczymy na platformie Disney Plus to na razie tajemnica. Można jednak podejrzewać, że znajdą się tam produkcje, nad którymi pracowały studia Disneya„Gwiezdne Wojny”, filmy Marvela, a także nowe filmy i seriale. Jak zapowiedziały władze koncernu, część z dzieł Disneya będzie miało swoją premierę właśnie na platformie Disney Plus. 

The Mandalorian - ODCINKI online w Polsce: gdzie oglądać? [CDA, IMDb]

RadioZET.pl/PZ