Zamknij

Disturbed w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce koncertu

Redakcja
23.01.2019 10:39
Disturbed w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce koncertu
fot. Youtube/Disturbed

Koncert Disturbed w Polsce w 2019 roku - to już pewne! Amerykański zespół metalowy wystąpi w naszym kraju w ramach trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album "Evolution". Kiedy i gdzie odbędzie się muzyczne wydarzenie? Informacje na temat daty, miejsca i biletów na koncert Disturbed w Polsce 2019, można znaleźć poniżej.

Koncert Disturbed w Polsce 2019 - kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Za ile można nabyć bilety? Czy wejściówki trafiły już do sprzedaży? Sprawdzamy najważniejsze informacje o koncercie Disturbed w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce.

» Michael Buble w Polsce 2019 - bilety, miejsce, data koncertów [INFORMATOR] «

Kiedy i gdzie koncert Disturbed w Polsce 2019? [DATA, MIEJSCE]

Disturbed w Polsce w 2019 - informacja na temat koncertu została oficjalnie potwierdzona. Amerykański zespół metalowy wystąpi 20 czerwca (czwartek) na COS Torwar w Warszawie.

Disturbed w Warszawie 2019 zagrają w ramach trasy koncertowej, która promuje ich najnowszy album "Evolution". Pochodzący z niego singiel "Are You Ready", zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie. To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5 milionów streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7 milionów wyświetleń na Youtube.

Disturbed w Warszawie 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i w jakiej cenie?

Bilety na koncert Disturbed w Polsce 2019 trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 23 listopada o godzinie 10:00. Z kolei przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 21 listopada o 10:00, a zakończy dzień później, w czwartek o 17:00. Natomiast przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation wystartuje 22 listopada o 10:00 i potrwa do godziny 17:00. Wejściówki można nabyć na stronie LiveNation.pl

Cena biletów na koncert Disturbed w Warszawie 2019 nie jest jeszcze znana. Informacja na temat cen wejściówek prawdopodobnie zostanie podana w dniu rozpoczęcia się przedsprzedaży.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Disturbed w Polsce 2019?

Liczba głosów:

"Evolution World Tour" to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. "Down With The Sickness", "Inside The Fire" czy "The Sound Of Silence". Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko.

RadioZET.pl/livenation.pl/JW