Zamknij

Diwali 2018: święto świateł w Warszawie - program, atrakcje, data, miejsce

Redakcja
04.10.2018 12:54
Diwali 2018: święto świateł w Warszawie - program, atrakcje, data, miejsce
fot. Facebook/Diwali - Święto świateł w Warszawie

Diwali 2018, czyli indyjskie święto świateł w Warszawie, odbędzie się już w drugi weekend października. Na uczestników wydarzenia czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy jogi czy mehendi. Kiedy, gdzie i o której godzinie? Sprawdzamy datę, miejsce i przedstawiamy szczegółowy program Diwali 2018.

Diwali 2018 - kiedy święto świateł w Warszawie? O której godzinie? Gdzie odbędzie się wydarzenie? Jakie atrakcje znalazły się w programie? Sprawdzamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

» Październik 2018: wydarzenia, koncerty, atrakcje - co robić? [WARSZAWA] «

Kiedy i gdzie Diwali 2018 w Warszawie? Data, miejsce

Diwali 2018 święto świateł odbędzie się w sobotę, 13 października. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 13:00. Długo wyczekiwane wydarzenie będzie mieć miejsce w Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Udział w Diwali 2018 może wziąć każdy. Atrakcje przewidziano nie tylko dla dorosłych, ale także i dla dzieci. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy tylko przyjść i dobrze się bawić.

Indyjskie Święto Świateł - Diwali 2018 w Warszawie organizowane jest przez India International Foundation.

» Noc w Instytucie Lotnictwa 2018 - program, atrakcje, miejsce, data «

Diwali 2018: święto świateł w Warszawie - program, atrakcje

Program Diwali 2018 w Warszawie został opublikowany. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Odbędą się występy zespołów tańca Indyjskiego oraz pokazy jogi. Nie zabraknie także rozgrywek w carrom, czyli w indyjski bilard. Uczestnicy będą mogli także zaznajomić się z indyjską sztuką malowania henną, inaczej mehendi.

O pełne brzuchy gości zadba restauracja Namaste India, która będzie serwować m.in. indyjskie słodkości. Uczestnicy na specjalnych stoiskach będą mogli także zaopatrzyć się w indyjskie produkty.

Więcej szczegółowych informacji na → Facebooku.

RadioZET.pl/JW