Zamknij

Dla kogo chrześcijanin to goj? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 500 złotych

14.07.2020 15:30
Dla kogo chrześcijanin to goj? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 500 złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Dla kogo chrześcijanin to goj? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 500 złotych.

Dla kogo chrześcijanin to goj? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 500 złotych.

Dla kogo chrześcijanin to goj? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Dla kogo chrześcijanin to goj?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. dla prawosławnego

B. dla muzułmanina

C. dla buddysty

D. dla żyda

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z jednego z nich - Pytania do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały odpowiedź D., którą ostatecznie zaznaczył uczestnik.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Dla kogo chrześcijanin to goj? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Dla kogo chrześcijanin to goj?", to właśnie D. Uczestnik wygrał 500 złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl