Zamknij

Dmuchany flaming w Biedronce - nowa gazetka i oferta od 25.06

Redakcja
27.06.2018 09:45
Dmuchany flaming w Biedronce - nowa gazetka i oferta od 25.06
fot. Shutterstock

Dmuchany flaming do pływania w Biedronce będzie dostępny w sprzedaży już od poniedziałku, 25 czerwca 2018 roku. Różowe pontony w kształcie flamingów, a także dmuchane jednorożce do wody to hit Instagrama. W poniższym artykule dowiecie się, ile kosztują dmuchane materace do wody i jakie kształty będą dostępne do kupienia w Biedronce.

Dmuchany flaming w nowej gazetce Biedronki od 25.06 - ile kosztuje, gdzie i do kiedy będzie można go kupić? Sprawdzamy szczegóły najnowszej oferty w sklepie.

Dmuchany flaming i jednorożec w Biedronce - nowa gazetka od 25.06.

Dmuchany jednorożec lub flaming? Biedronka w poniedziałek, 25 czerwca startuje z promocją na dmuchane materace. Dla tych, którzy planują wakacje nad morzem w Polsce lub za granicą i chcieliby zaopatrzyć się w popularne akcesoria do pływania, sprawdzamy szczegóły oferty.

Oferta będzie dostępna aż do 7 lipca 2018 lub do wyczerpania zapasów. Radzimy jednak pospieszyć się z decyzją, ponieważ oferta dmuchanych zabawek do wody w Biedronce za każdym razem cieszy się ogromną popularnością.

Nowa gazetka Biedronki: dmuchany jednorożec i flaming

Cena pojedynczego materaca w kształcie jednorożca lub flaminga w Biedronce wynosi 79,99 zł. W tej cenie możemy dostać także tzw. "pływającą wyspę", m.in. w kształcie arbuza. W zestawach znajdują się także dwie łatki do naprawy na wypadek przebicia materaca.

Oprócz popularnego dmuchanego flaminga, w Biedronce w czasie trwania oferty znajdziemy także materace w kształcie owoców: połówki pomarańczy czy kiwi, a także w kształcie kawałka pizzy czy lodów w wafelku. Są one dostępne w cenie 39,99 zł lub 24,99 zł w zależności od wielkości.

Ogromne dmuchane materace w kształcie flaminga lub jednorożca to prawdziwy hit na Instagramie, również wśród gwiazd i influencerów. Co roku wiele osób zastanawia się, gdzie można go kupić. Dla tych, którzy chcą go zdobyć, radzimy się pospieszyć - dmuchane materace w Biedronce prawdopodobnie wyprzedadzą się bardzo szybko!

RadioZET.pl/KP