Zamknij

Dmuchany flaming w Lidlu - promocja na dmuchane materace [OD 11.06.]

Redakcja
11.06.2018 12:26
Dmuchany flaming w Lidlu - promocja na dmuchane materace [OD 11.06.]
fot. Wojciech Zatwarnicki/REPORTER/EASTNEWS

Dmuchany flaming i jednorożec w Lidlu! Od 11 czerwca (poniedziałek) rusza promocja w Lidlu na dmuchane materace. Ile zapłacimy za popularne akcesoria do pływania? Sprawdzamy ceny dmuchanych flamingów, jednorożców i przedstawiamy aktualną gazetkę promocyjną Lidla od 11.06.

Promocje w Lidlu - dmuchany flaming i jednorożec. Jakie dmuchane materace w Lidlu objęte będą rabatem? Sprawdzamy aktualną gazetkę promocyjną Lidla od 11 czerwca.

» Dmuchany flaming w Biedronce - nowa gazetka i oferta od 25.06

Dmuchany flaming w Lidlu - promocja na dmuchane materace [11.06.]

Dmuchany jednorożec lub flaming? Lidl w poniedziałek, 11 czerwca startuje z promocją na dmuchane materace. To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w popularne akcesoria do pływania przed rozpoczęciem się lata 2018. W gazetce promocyjnej Lidla znajdziemy nadmuchiwane materace w kształcie loda, arbuza, kawałka pizzy oraz ananasa. Każdy materac jest zaopatrzony w dwie komory powietrzne, a w zestawie znajdziemy dwie łatki do naprawy. Cena dmuchanego materaca w Lidlu wynosi 39,99 zł.

» Kino plenerowe Warszawa 2018 - repertuar, terminy, miejsca [CZERWIEC] «

W gazetce promocyjnej znajdziemy także dmuchane flamingi. Lidl oferuje różowy materac o wymiarach 176 x 198 x 172 cm. Z pewnością będzie to prawdziwy hit lata! Oprócz flaminga znajdziemy w Lidlu dmuchanego jednorożca o wymiarach 264 x 115 x 140 cm z wytrzymałego winylu. Materace posiadają dwa uchwyty do trzymania, a w zestawie znajdziemy także specjalne łatki do naprawy. Cena dmuchanego flaminga i jednorożca w Lidlu jest bardzo przestępna i wynosi 89,90 zł. W związku z tym będziemy mogli zaopatrzyć się w popularne akcesoria do pływania, nie rujnując przy tym swojego budżetu domowego.

» Promocja w Rossmannie 2018: CZERWIEC 2+2 gratis - zasady i warunki

Promocje w Lidlu: dmuchany jednorożec i flaming

Jak już wspominaliśmy powyżej, promocja w Lidlu na dmuchane materace rozpocznie się w poniedziałek, 11 czerwca i będzie trwała aż do wyczerpania zapasów. Dodatkowo oprócz flamingów i jednorożców, w gazetce promocyjnej Lidla znajdziemy także inne akcesoria niezbędne do rozpoczęcia sezonu letniego. W Lidlu znajdziemy m.in. nadmuchiwany dwuosobowy kajak (199 zł), strój kąpielowy (24,99 zł), szorty kąpielowe (24,99 zł), szybkoschnący ręcznik - mniejszy (24,99 zł) i większy (34,99 zł), elektryczną pompkę (24,99 zł). 

RadioZET.pl/JW