Zamknij

Dni Bemowa 2018: line-up, bilety, data, miejsce [PROGRAM]

Redakcja
21.05.2018 12:28
Dni Bemowa 2018: line-up, bilety, data, miejsce [PROGRAM]
fot. PIXABAY

Dni Bemowa 2018 rozpoczną się pod koniec maja i będą trwać przez pięć dni. Organizatorzy wydarzenia na ten czas przygotowali specjalne atrakcje, m.in. koncerty popularnych wykonawców, takich jak Natalia Szroeder czy Grzegorz Hyży oraz piknik sportowy z okazji Dnia Dziecka. Gdzie i kiedy Dni Bemowa 2018? Przedstawiamy datę, miejsce, line-up, ceny biletów i sprawdzamy szczegółowy program wydarzenia.

Dni Bemowa 2018: line-up, bilety, data, miejsce. Przedstawiamy pełną listę i sprawdzamy harmonogram nadchodzącego wydarzenia.

» H&M Music 2018: bilety, line-up, data, miejsce [CENY WEJŚCIÓWEK] «

Kiedy i gdzie Dni Bemowa 2018? [DATA, MIEJSCE]

Już pod koniec maja rozpocznie się największe wydarzenie roku na Bemowie - Dni Bemowa 2018! Organizatorzy na ten czas przygotowali specjalne atrakcje. Odbędą się zarówno koncerty popularnych artystów, jak i ciekawe rozrywki dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Dni Bemowa 2018 wystartują w środę, 30 maja i będą trwać przez pięć dni, do niedzieli, 3 czerwca włącznie. Nadchodzące wydarzenie odbywać się będzie w następujących miejscach na Bemowie: Park Górczewska, Lotnisko (teren Automobilklubu Polski), OSIR (przy ulicy Obrońców Tobruku 40).

Dni Bemowa 2018: line-up i bilety. Kto wystąpi na scenie? [PROGRAM]

Line-up Dni Bemowa 2018 robi duże wrażenie. Na scenie zobaczymy takich artystów jak: Sarsa, Ewa Farna, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Andrzej Piaseczny. Dodatkowo w ostatni dzień odbędzie się także koncert zespołu COMA. Oprócz występów wspomnianych wykonawców organizatorzy przygotowali także inne ciekawe atrakcje. 2 czerwca odbędzie się Dzień Dziecka z Radiem Zet, a dzień później Piknik Sportowy z okazji święta najmłodszych. Poniżej znajdziecie szczegółowy program Dni Bemowa 2018.

bemowo

Wiele osób szuka także informacji na temat biletów na Dni Bemowa 2018. Mamy dobre wiadomości! Bilety na Dni Bemowa 2018 nie obowiązują, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla wszystkich. 

Życzymy udanej zabawy!

RadioZET.pl/JW