Zamknij

Dni Łowicza 2019 - PROGRAM: kiedy i gdzie odbędzie się impreza?

Jolanta Waligóra
18.06.2019 13:46
Dni Łowicza 2019 - PROGRAM: kiedy i gdzie odbędzie się impreza?
fot. GERARD/REPORTER/EASTNEWS

Program Dni Łowicza 2019 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich mieszkańców miasta i okolic. Muzyczne wydarzenie z pewnością przyciągnie tłumy - w końcu na scenie pojawią się tacy artyści jak Daria Zawiałow czy Ich Troje. Szczegółowe informacje o Dniach Łowicza 2019 i program imprezy zamieszczamy poniżej.

Dni Łowicza 2019 - kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Jakie gwiazdy pojawią się na scenie? Jakie atrakcje przygotowano dla uczestników imprezy? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy program Dni Łowicza 2019.

Kiedy i gdzie Dni Łowicza 2019?

Wielu mieszkańców miasta i pobliskich miejscowości szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy Dni Łowicza 2019. Muzyczne wydarzenie rozpocznie się w piątek, 21 czerwca i potrwa przez trzy dni do niedzieli 24 czerwca. Impreza tradycyjnie będzie mieć miejsce w różnych lokalizacjach, m.in. na stadionie OSiR im. 10 Pułku Piechoty, na Starym Rynku czy w skansenie przy Muzeum w Łowiczu.

Dni Łowicza 2019 - PROGRAM: kto wystąpi i jakie atrakcje przygotowano?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu w najbliższy weekend - program Dni Łowicza 2019 został udostępniony. Impreza tradycyjnie rozpocznie się w piątek na stadionie OSiR im. 10 Pułku Piechoty przy ul. Jana Pawła II. O godzinie 18:00 zawitają tam siłacze rywalizujący o Puchar Polski w parach strongman. Głównym sędzią zawodów będzie Mariusz Pudzianowski. 

Z kolei dzień później o godzinie 16:00 na Starym Rynku rozpocznie się program dla dzieci Wesołe Szczurki. Godzinę później na scenie wystąpi zespół Felivers. O 18:15 natomiast zagra Cygański Zespół Bogdan Trojanek & Terne Roma. O 19:45 na scenie pojawi się Daria Zawiałow. O godzinie 21:00 na scenie wystąpi kolejna gwiazda wieczoru, czyli zespół Ich Troje. O 22:30 na zakończenie muzycznego wydarzenia planowana jest specjalna niespodzianka. 

W niedzielę 23 czerwca natomiast w ramach obchodów Dnia Łowicza 2019 w Muzeum w Łowiczu o godzinie 17:00 zaprezentowana zostanie wystawa Jak świętował Łowicz... Obchody jubileuszy i dni miasta w dokumentacji ze zbiorów muzeum w Łowiczu. Pół godziny później odbędzie się koncert kwartetu smyczkowego Apertus Quartet.

W ramach Dni Łowicza przewidziano też imprezy towarzyszące, wśród nich:  W sobotę o godzinie 13:00 na Starym Rynku odbędzie się wystawa aut klasycznych i zmodyfikowanych - VLCrew i Przyjaciele. W skansenie przy Muzeum w Łowiczu zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbywać się będą warsztaty ludowe. Na naukę rękodzieła muzeum zaprasza w godzinach 10:00-16:00. Natomiast niedzielne popołudnie (godz. 13:00) PTTK im. Anieli Chmielińskiej w Łowiczu zaprasza na "Spacer z przewodnikiem" więcej info o spacerach - czytamy na stronie lowicz24.eu.

RadioZET.pl/lowicz24.eu/JW