Zamknij

Dni Ursusa 2018 - kto zagra, kiedy, gdzie? [PROGRAM]

Redakcja
13.06.2018 09:16
Dni Ursusa 2018 - kto zagra, kiedy, gdzie? [PROGRAM]
fot. PIXABAY

Dni Ursusa 2018 odbędą się już w najbliższą sobotę! Podczas tegorocznego wydarzenia wystąpią takie gwiazdy jak Shakin' Stevens czy Francesco Napoli. Ponadto zaplanowane są atrakcje sportowo - rekreacyjne dla dzieci, a o pełne brzuchy uczestników zadbają liczne stoiska gastronomiczne. Gdzie, kiedy i o której godzinie Dni Ursusa 2018? Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące sobotniego wydarzenia. 

Dni Ursusa 2018 - kto zagra, kiedy, gdzie? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i sprawdzamy szczegółowy program tegorocznej edycji wydarzenia.

» Piesza Masa Krytyczna 2018 Warszawa - trasa, data, godzina [PROGRAM] «

Gdzie i kiedy Dni Ursusa 2018? [DATA, MIEJSCE]

Dni Ursusa 2018 odbędą się w najbliższą sobotę, 16 czerwca. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Parku Czechowickim. Pierwszy koncert plenerowy zaplanowany jest na godzinę 17:00. Wtedy też wystąpi Francesco Napoli - włoski piosenkarz, kompozytor oraz autor tekstów, znany m.in. z takich utworów, jak "Balla, Balla" czy "Marina, Marina".

Przypominamy, że w tym roku odbędą się już XXIV Dni Ursusa. Uczestnicy nie muszą martwić się zakupem biletu na nadchodzące koncerty. Tradycyjnie wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny!

Dni Ursusa 2018 - kto zagra? [PROGRAM WYDARZENIA]

W sobotę w Parku Czechowickim na scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy. Poniżej znajdziecie szczegółowy program Dni Ursusa 2018.

17.00 - Francesco Napoli

18.30 - Natalia Nykiel

20.30 - Shakin' Stevens

Początkowo, zamiast Natalii Nykiel, na Dniach Ursusa 2018 miał wystąpić Alexander Rybak. Artysta jednak na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poinformował fanów, że jest chory, w związku z czym nie może pojawić się w Budapeszcie oraz Warszawie. 

ry

W programie wydarzenia znalazły się także atrakcje sportowo - rekreacyjne dla dzieci. Z kolei o pełne brzuchy uczestników zadbają liczne stoiska gastronomiczne.

Przypominamy, że gwiazda Dni Ursusa 2018 Shakin' Stevens ("Shaky"), a właściwie Michael Barrett to walijski piosenkarz rock and rollowy, muzyki pop oraz autor tekstów piosenek. Największą popularność zdobył w latach 80. XX wieku. W grudniu 2007 roku jego utwór "Merry Christmas Everyone" znalazł się na 22. miejscu brytyjskiej listy przebojów. Shakin' Stevens w Polsce koncertował już kilkukrotnie. Wystąpił m.in. w Sylwestra 2007 roku na Rynku Głównym w Krakowie, w sierpniu 2008 roku na Sopot Festival oraz w 2009 roku na Sali Kongresowej w Warszawie. Z kolei 17 marca 2018 roku Shakin' Stevens dał koncert w Toruniu.

RadioZET.pl/JW