Zamknij

Do kiedy siłownie będą zamknięte? DATA otwarcia siłowni [MAJ 2021]

28.04.2021 11:11
Do kiedy siłownie będą zamknięte? DATA otwarcia siłowni [KWIECIEŃ 2021]
fot. SHUTTERSTOCK

Do kiedy siłownie zamknięte? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy chcieliby ponownie zacząć ćwiczyć na sali. Przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzany datę otwarci siłowni. Artykuł będziemy aktualizować. 

Siłownie - do kiedy zamknięte? Kiedy ponownie zostaną otwarte? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy dokładną datę otwarcia siłowni w Polsce.

Do kiedy siłownie będą zamknięte? [MAJ 2021]

Siłownie po raz pierwszy zostały zamknięte w ubiegłym roku w momencie wybuchu pandemii koronawirusa. Po kilku miesiącach, rząd zdecydował się wznowić ich działalność, jednak nie trwało to długo. Wraz z nadejściem kolejnej fali COVID-19 władze postanowiły ponownie zamknąć obiekty sportowe. Siłownie zamknięte są już pół roku, ale wiadomo, kiedy nastąpi ich ponowne otwarcie.

Podczas konferencji rządowej, która odbyła się pod koniec kwietnia, poinformowano, że siłownie, kluby fitness oraz solaria wznowią działalność od soboty, 29 maja. Obiekty te będą działać w ścisłym reżimie sanitarnym przy limicie 1 osoba na 15 metrów kwadratowych.

Siłownie - kiedy zostaną otwarte?

Jak już wspominaliśmy powyżej, siłownie zostaną otwarte w sobotę, 29 maja. Warto jednak zaznaczyć, że jest to wstępny termin. Wszystko zależy od aktualnie panującej sytuacji epidemiologicznej w Polsce. 

Przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń możliwe będzie stopniowe luzowanie obostrzeń według zaplanowanego harmonogramu. Co ważne, harmonogram może zmieniać się w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej - czytamy na stronie gov.pl

Do kiedy galerie handlowe będą zamknięte? DATA otwarcia galerii handlowych [KWIECIEŃ 2021]

RadioZET.pl