Zamknij

Do kiedy zamknięte przedszkola i żłobki? DATA otwarcia przedszkoli [KWIECIEŃ 2021]

14.04.2021 11:40
Do kiedy zamknięte przedszkola i żłobki? DATA otwarcia przedszkoli [KWIECIEŃ 2021]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Do kiedy przedszkola i żłobki będą zamknięte? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim rodzice, którzy zastanawiają się, kiedy będą mogli ponownie posłać swoje pociechy do przedszkoli. Szczegółowy termin otwarcia można znaleźć poniżej. 

Do kiedy przedszkola będą zamknięte? Kiedy otworzą żłobki? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę otwarcia przedszkoli i żłobków w Polsce w kwietniu 2021.

Do kiedy zamknięte przedszkola i żłobki? [KWIECIEŃ 2021]

Przedszkola i żłobki początkowo miały zostać zamknięte od 27 marca do 9 kwietnia. Na początku miesiąca jednak, podczas konferencji rządowej, w związku ze wzrostem liczby przypadków zachorowań na COVID-19 oraz trudną sytuacją w szpitalach, poinformowano o przedłużeniu obostrzeń.

Wprowadzone zasady bezpieczeństwa będą obowiązywać do 18 kwietnia (niedziela).

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, zamknięte zostaną żłobki i przedszkola. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) - czytamy w komunikacie rządowym.

Lockdown: ZASADY. Jakie obostrzenia obowiązują? Od kiedy obowiązuje lockdown w Polsce?

Kiedy przedszkola i żłobki zostaną otwarte w kwietniu 2021? DATA, TERMIN

Jak już wspominaliśmy powyżej, przedszkola i żłobki pozostaną zamknięte do 18 kwietnia włącznie. Oznacza to, że już dzień później, czyli w poniedziałek 19 kwietnia, rodzice będą mogli posłać swoje pociechy do przedszkoli. 

Do kiedy galerie handlowe będą zamknięte? DATA otwarcia galerii handlowych [KWIECIEŃ 2021]

RadioZET.pl