Zamknij

Do kiedy zamknięte salony fryzjerskie? DATA otwarcia fryzjerów [KWIECIEŃ 2021]

28.04.2021 11:00
Do kiedy salony fryzjerskie będą zamknięte? DATA otwarcia fryzjerów [KWIECIEŃ 2021]
fot. SHUTTERSTOCK

Do kiedy salony fryzjerskie będą zamknięte? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a szczególnie wszyscy ci, którzy chcą odświeżyć swoją fryzurą i planują wybrać się do salonu. Przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzamy dokładną datę otwarcia zakładów fryzjerskich.

Fryzjerzy - do kiedy zamknięci? Kiedy otworzą salony fryzjerskie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy dokładną datę otwarcia fryzjerów w kwietniu 2021. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Do kiedy zamknięte salony fryzjerskie? [KWIECIEŃ 2021]

Salony kosmetyczne i fryzjerskie będą otwarte w całej Polsce od 1 maja – poinformował premier Mateusz Morawiecki podczas wspólnej konferencji z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim. Początkowo, salony miały być otwarte jedynie w 11 województwach.  Powód zmiany decyzji podał minister zdrowia.

- Zdecydowaliśmy się na luzowanie restrykcji w skali ogólnopolskiej, a nie regionalnej, bo w ostatnim czasie zmniejszyła się różnica w skali średniej zachorowań na 100 tys. mieszkańców w poszczególnych regionach - wyjaśnił w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.

Do kiedy galerie handlowe będą zamknięte? DATA otwarcia galerii handlowych [KWIECIEŃ 2021]

Fryzjerzy - kiedy otwarte zostaną salony fryzjerskie w kwietniu 2021? [DATA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, od 1 maja salony fryzjerskie zostaną otwarte w całej Polsce. - Zdecydowaliśmy się, by proces luzowania przebiegał w ujęciu ogólnopolskim, bez regionalizacji. To wynika przede wszystkim z tego faktu, że o ile w szczycie pandemii mieliśmy do czynienia z dość dużym zróżnicowaniem liczby zachorowań w poszczególnych województwach, to w ostatnim czasie nastąpiło zmniejszenie tego zróżnicowania - powiedział szef MZ na konferencji prasowej, na której przedstawiono plan luzowania obostrzeń epidemicznych na maj.

RadioZET.pl