Zamknij

Do wszystkich chłopców których kochałam 2 - kiedy premiera na Netflix? [OBSADA, ZWIASTUN]

Karolina Piotrowska
23.01.2020 10:00
Do wszystkich chłopców których kochałam 2 - kiedy premiera na Netflix OBSADA, ZWIASTUN
fot. Youtube / Netflix Polska

Premiera "Do wszystkich chłopców których kochałam" odbyła się w sierpniu 2018 roku na Netflix i od tej pory film zdobył rzeszę fanów, która oczekuje na kolejną cześć. Sprawdzamy, czy będzie "Do wszystkich chłopców których kochałam 2", a także czy jest już dostępny nowy zwiastun, obsada filmu lub pierwsze informacje na temat produkcji.

"Do wszystkich chłopców których kochałam 2" - kiedy film na Netflix? Zwiastun, premiera, obsada - sprawdzamy wszystkie informacje na temat kontynuacji filmu, który miał swoją premierę w sierpniu 2018 roku na Netflix. Czy będzie 2. część "Do wszystkich chłopców których kochałam" i co już wiadomo?

Do wszystkich chłopców których kochałam 2 - kiedy premiera na Netflix?

Film miał swoją premierę w sierpniu 2018 roku i od tamtego fani zaczynają zastanawiać się, czy mogą spodziewać się drugiej części. Mamy bardzo dobrą informację - "Do wszystkich chłopców których kochałam 2" powstaje i wkrótce będzie miał swoją premierę na Netflix!

Na początku wśród internautów pojawiało się sporo wątpliwości, czy w ogóle producenci mają w planach kontynuację historii. Tym bardziej, że film powstał na podstawie książki, która nie ma drugiej części. Do tej pory pozostawało nam jedynie czekać na oficjalne informacje. Teraz mamy już pewność, a na fanpage'u Netflix Polska pojawił się komunikat na temat kontynuacji "Do wszystkich chłopców których kochałam 2" i zapowiedź nowego filmu.

Aktualizacja, 23 stycznia 2020:

Znamy już oficjalną datę 2. części "Do wszystkich chłopców których kochałam". Na Netflix film pojawi się w środę, 12 lutego 2020 roku. Więcej szczegółów w poniższym artykule:

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham: kiedy premiera? [ZWIASTUN, OBSADA]

The Kissing Booth 2: kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, OBSADA]

Do wszystkich chłopców których kochałam 2 - OBSADA, ZWIASTUN, informacje

W oficjalnym opisie "Do wszystkich chłopców których kochałam" czytamy:

Wyobraź sobie, że wszyscy, w których kiedykolwiek się podkochiwałaś, dowiadują się o Twoich uczuciach... w jednej chwili. Gdy listy miłosne, które Lara Jean Song Covey pisała w sekrecie do wszystkich pięciu chłopców, w których była zakochana, zostają nagle wysłane do adresatów, jej dotąd wyimaginowane życie uczuciowe zostaje wywrócone do góry nogami.

W wyreżyserowanej przez Susan Johnson adaptacji bestsellerowej i docenionej przez New York Times powieści młodzieżowej autorstwa Jenny Han występują między innymi Lana Condor ("Alita: Battle Angel", "X-Men: Apocalypse"), Janel Parrish ("Słodkie kłamstewka") i Noah Centineo ("Sierra Burgess jest przegrywem", "The Fosters").

Krytycy Rotten Tomatoes przyznali filmowi wynik 95% ze średnią ocen 7,3/10. Poniżej zamieszczamy oficjalny zwiastun pierwszej części filmu:

RadioZET.pl/KP