Zamknij

Doda z orkiestrą w Warszawie 2019. Kiedy odbędzie się koncert? [BILETY]

Redakcja
26.02.2019 15:52
Doda z orkiestrą w Warszawie 2019. Kiedy odbędzie się koncert? [BILETY]
fot. Youtube (TheDoda TV)

Koncert Dody z orkiestrą to jedno z najbardziej oryginalnych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej w tym roku. Wokalistka, słynąca z prowokacyjnych wypowiedzi i odważnych stylizacji, była do tej pory kojarzona z mocnymi brzmieniami. Teraz, Doda pokaże się na scenie w asyście orkiestry. Sprawdzamy ile kosztują bilety na to wydarzenie i gdzie można je kupić. 

Doda z orkiestrą zagra w tym roku całą trasę koncertową. Są już znane daty kilku z występów, które się odbędą - m.in. w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Można już także kupić wejściówki na koncerty, w trakcie których zobaczymy Dodę występująca z orkiestrą. Sprawdźcie gdzie i za ile dostaniecie bilety na trasę koncertową Doroty Rabczewskiej.

Doda z orkiestrą 2019: BILETY. W jakiej cenie, kiedy kupić?

Bilety na koncerty Dody z orkiestrą trafiły już do ogólnej sprzedaży. Wejściówki są dostępne na stronie ebilet.pl

Ceny biletów na koncert Dody z orkiestrą w 2019 roku, w zależności od miejsca, wahają się od 75 złotych do 500 zł w strefie VIP. 

Doda z orkiestrą: gdzie i kiedy odbędą się koncerty? 

Doda zagra z orkiestrą w kilku miastach Polski. Wokalistka ogłosiła już daty niektórych występów.

  • 21 marca - Warszawa Torwar,
  • 1 czerwca - Kraków Tauron Arena
  • 14 czerwca - Sopot Ergo Arena 

Co będzie można zobaczyć w trakcie występów Dody z orkiestrą? Oddajmy głos samej wokalistce: - Koncerty będą realizowane z ogromnym rozmachem. Sama jeszcze kilka lat temu nie uwierzyłabym, że zagram na takich scenach - powiedziała Doda portalowi Pudelek.pl. Wokalistka dodała też, że w trakcie występów będzie m.in. używana pirotechnika.

RadioZET.pl/PZ