Zamknij

Dom z papieru 4 - ile odcinków ma czwarty sezon serialu i kiedy oglądać na Netflix?

Jolanta Waligóra
04.04.2020 12:21
Dom z papieru 4 - ile odcinków ma czwarty sezon serialu i kiedy oglądać na Netflix?
fot. Youtube/Netflix Polska

Ile odcinków ma czwarty sezon "Domu z papieru" i kiedy oglądać nowe odcinki? Temat ten poruszany jest przez wiele osób, a przede wszystkim przez wszystkich fanów popularnej produkcji Netflixa. Szczegóły na temat tego, ile odcinków ma "Dom z papieru 4" i kiedy oglądać serial, można znaleźć poniżej.

"Dom z papieru", sezon 4 - ile odcinków ma czwarty sezon serialu? Kiedy oglądać nowe odcinki produkcji na Netflix? Na kiedy zaplanowana jest długo wyczekiwana premiera? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma "Dom z papieru 4" i kiedy oglądać czwarty sezon.

Dom z papieru 4 - ile odcinków ma czwarty sezon serialu?

Informacje na temat tego, ile odcinków ma 4. sezon "Domu z papieru", szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich fanów produkcji Netflixa, którzy od dawna wyczekują nowych epizodów. Nic dziwnego, w końcu serial niezmiennie cieszy się dużą popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie grono wiernych zwolenników. 

Na szczęście wiadomo już, ile odcinków ma "Dom z papieru 4". Czwarta seria będzie liczyć dokładnie osiem odcinków.

Przypomnijmy, że pierwsza seria liczyła 13 epizodów, druga 9, a trzecia 8. 

Dom z papieru 4: jak wyglądali kiedyś aktorzy popularnego serialu? [FOTO]

Dom z papieru, sezon 4 - kiedy oglądać nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat tego, kiedy nowe odcinki 4. sezonu "Domu z papieru". Premiera długo wyczekiwanego serialu odbędzie się dokładnie 3 kwietnia. W piątek na platformie Netflix udostępniony zostanie nie jeden, a wszystkie odcinki 4. sezonu "Domu z papieru".

Dom z papieru, sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? [ZWIASTUN]

"Dom z papieru" to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Twórcą serialu jest Alex Pina, a reżyserem Jesus Colmenar.

Z pewnością w obsadzie 4. sezonu "Domu z papieru" znajdą się znani już dobrze wszystkim aktorzy, m.in.: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo) czy Enrique Arce (Arturo). Niewykluczone, że pojawią się także nowe postacie.

Dom z papieru, sezon 5 - kiedy nowe odcinki na Netflix i czy będzie piąta seria?

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Dom z papieru"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW