Zamknij

Dom z papieru 4 - kiedy premiera czwartego sezonu i co wiadomo? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
03.04.2020 15:31
Dom z papieru, sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/Netflix América Latina

Kiedy 4. sezon "Domu z papieru"? Dokładna data premiery jest już znana - nowa seria pojawi się na platformie Netflix jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku. W obsadzie serialu zobaczymy znanych już wszystkim bohaterów, ale niewykluczone, że pojawią się także nowe postacie. Kto zagra i o czym będą kolejne odcinki? Informacje na temat premiery 4. sezonu "Domu z papieru" i nie tylko, można znaleźć poniżej.

"Dom z papieru" 4. sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu na Netflix? Kto znalazł się w obsadzie w nowej serii? O czym będzie? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o 4. sezonie "Domu z papieru".

Dom z papieru 4 - kiedy czwarty sezon serialu?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów hiszpańskiego serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 4. sezon "Domu z papieru" pojawi się na Netflix. Premiera serialu zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku, a dokładniej na piątek 3 kwietnia. Produkcję będzie można obejrzeć na Netflix. Na platformie tradycyjnie w jednym terminie powinny pojawić się wszystkie odcinki.

Dom z papieru 4 - ile odcinków ma czwarty sezon serialu i kiedy oglądać na Netflix?

"Dom z papieru" to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Twórcą serialu jest Alex Pina, a reżyserem Jesus Colmenar.

Dom z papieru, sezon 4 - ZWIASTUN. Co się wydarzy?

Oficjalny zwiastun 4. sezonu "Domu z papieru" został opublikowany. Dodatkowo w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowych odcinków.

Jak widzimy w zapowiedzi 4. sezonu "Domu z papieru", już niedługo zapanuje prawdziwy chaos. Fabuła nowych odcinków jednak na razie owiana jest tajemnicą. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Z pewnością w obsadzie 4. sezonu "Domu z papieru" znajdą się znani już dobrze wszystkim aktorzy, m.in.: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo) czy Enrique Arce (Arturo). Niewykluczone, że pojawią się także nowe postacie.

RadioZET.pl/JW