Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Michał Korościel
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dom z papieru, sezon 3 - kiedy premiera? Obsada, zwiastun, fabuła

15.01.2019 15:53
xxx zet

Kiedy sezon 3. "Domu z papieru"? Choć dokładna data nie jest jeszcze znana, to już wiadomo, na który rok zaplanowana jest premiera nowej serii na Netflix. W obsadzie serialu zobaczymy zarówno znanych już wszystkim bohaterów, jak i nowe postaci. Kto zagra i o czym będą kolejne odcinki? Informacje na temat 3. sezonu "Domu z papieru" można znaleźć poniżej.

Dom z papieru, sezon 3 - kiedy premiera? Obsada, zwiastun, fabuła fot. Youtube/Netflix América Latina

"Dom z papieru" 3. sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu na Netflix? Kto znalazł się w obsadzie w nowej serii? O czym będzie? Sprawdzamy informacje o 3. sezonie popularnego serialu - data premiery, obsada, zwiastun, opis fabuły.

Kiedy 3. sezon "Domu z papieru"? [DATA PREMIERY]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów hiszpańskiego serialu, którzy od dawna wyczekują sezonu 3. "Domu z papieru". Premiera serialu zaplanowana jest na 2019 rok, a prace przy nowej serii już się rozpoczęły. Produkcję będzie można obejrzeć na Netflix. Na platformie tradycyjnie w jednym terminie powinny pojawić się wszystkie odcinki.

Nie znana jest jeszcze dokładna data pojawienia się 3. sezonu serialu "Dom z papieru". Po opublikowaniu takich informacji zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Dom z papieru" to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Twórcą serialu jest Alex Pina, a reżyserem Jesus Colmenar.

"Dom z papieru", sezon 3 - obsada, zwiastun, opis fabuły

Jak wspominaliśmy powyżej, Netflix rozpoczął prace przy 3. sezonie "Domu z papieru". Na razie o fabule nowej serii niewiele wiadomo. Prawdopodobnie widzowie zobaczą, jak potoczyło się życie bohaterów po napadzie na mennice.

Netflix jednak uchylił rąbek tajemnicy, zamieszczając na swoim kanale na Youtube filmik. Widzimy w nim zarówno wszystkim znanych z poprzednich serii bohaterów, jak i nowe twarze. Jak podaje portal Wirtualne Media nowi członkowie obsady 3. sezonu "Domu z papieru" to m.in. Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier).

Ponadto w obsadzie znaleźli się znani już wszystkim aktorzy: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez).

Co ciekawe na końcu filmu zamieszczonego na kanale Netflix na Youtube, widzimy postać Berlina (Pedro Alonso), który przykłada palec do ust w geście ciszy. Przypominamy, że Berlin zmarł w 2. sezonie "La casa de papel". Co zatem można oznaczać końcowa scena? Odpowiedzi możemy oczekiwać już w 2019 roku!

» Szkoła dla elity, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA] «

RadioZET.pl/JW

Oceń