Dom z papieru, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? [ZWIASTUN]

19.07.2019 11:04

Kiedy 3. sezon "Domu z papieru"? Dokładna data premiery jest już znana - nowa seria pojawi się na platformie Netflix jeszcze w 2019 roku. W obsadzie serialu zobaczymy zarówno znanych już wszystkim bohaterów, jak i nowe postaci. Kto zagra i o czym będą kolejne odcinki? Informacje na temat 3. sezonu "Domu z papieru" można znaleźć poniżej.

Dom z papieru, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? [ZWIASTUN] fot. Youtube/Netflix América Latina

"Dom z papieru" 3. sezon - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu na Netflix? Kto znalazł się w obsadzie w nowej serii? O czym będzie? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o 3. sezonie "Domu z papieru".

Kiedy 3. sezon "Domu z papieru"?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów hiszpańskiego serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 3. sezon "Domu z papieru" pojawi się na Netflix. Premiera serialu zaplanowana jest na 2019 rok, a dokładniej na 19 lipca. Produkcję będzie można obejrzeć na Netflix. Na platformie tradycyjnie w jednym terminie powinny pojawić się wszystkie odcinki.

Dom z papieru, sezon 3 - o której godzinie premiera i gdzie oglądać S03E01?

"Dom z papieru" to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Twórcą serialu jest Alex Pina, a reżyserem Jesus Colmenar.

"Dom z papieru", sezon 3 - ZWIASTUN. Co się wydarzy?

Oficjalny zwiastun 3. sezonu "Domu z papieru" trafił do sieci. Zapowiedź nowych odcinków można znaleźć poniżej.

Jak widzimy w zwiastunie 3. sezonu "Domu z papieru" tym razem bohaterowie serialu będą próbowali uwolnić Rio. Pojawi się nowy plan, którym po raz kolejny będzie kierował Profesor. Tym razem jednak bohaterom pomoże dodatkowo Raquel i Mónica, która - jak widzimy w zapowiedzi - będzie mieć dziecko.

Jak podaje portal Wirtualne Media nowi członkowie obsady 3. sezonu "Domu z papieru" to m.in. Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier). Ponadto w obsadzie znaleźli się znani już wszystkim aktorzy: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte(Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez).

Szkoła dla elity, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA]

RadioZET.pl/JW

Oceń