Zamknij

Dom z papieru, sezon 3 - o której godzinie premiera i gdzie oglądać S03E01?

Jolanta Waligóra
19.07.2019 14:29
Dom z papieru, sezon 3 - o której godzinie premiera i gdzie oglądać S03E01?
fot. Youtube/Netflix Polska

O której godzinie premiera 3. sezonu "Domu z papieru" i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki? Informacji na ten temat, w związku ze zbliżającą się premierą nowej serii, szuka wielu fanów serialu. Szczegółowe informacje o S03E01 "Domu z papieru" online można znaleźć poniżej.

"Dom z papieru" - S03E01: GODZINA. O której premiera 3. sezonu serialu? Gdzie oglądać nową serię i kiedy pojawi się w internecie? Co już wiadomo na ten temat? Przestawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać i o której premiera 3. sezonu "Domu z papieru".

Dom z papieru - S03E01: GODZINA. O której i kiedy premiera 3. sezonu?

Premiera 3. sezonu "Domu z papieru" zaplanowana jest na 2019 rok, a dokładniej na piątek, 19 lipca. W związku z tym wielu fanów serialu szuka w sieci informacji na temat tego, o której godzinie premiera 3. sezonu "Domu z papieru". Mamy bardzo dobre informacje - S03E01 "Domu z papieru" i kolejne odcinki serialu są już dostępne.

Dom z papieru, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? [ZWIASTUN]

Dom z papieru, sezon 3 - gdzie oglądać S03E01 i kolejne odcinki?

"Dom z papieru" S03E01 online będzie można oglądać 19 lipca na platformie Netflix. W piątek w serwisie tradycyjnie nie pojawił się jeden odcinek serialu, a od razu wszystkie epizody 3. sezonu.

Dom z Papieru 3 - ile odcinków będzie miał nowy sezon La casa del papel? Kiedy premiera serialu?

W nowych odcinkach bohaterowie serialu będą próbowali uwolnić Rio. Pojawi się nowy plan, którym po raz kolejny będzie kierował Profesor. Tym razem jednak bohaterom pomoże dodatkowo Raquel i Mónica, która - jak możemy oglądać w zwiastunie - będzie mieć dziecko. Oprócz znanych wszystkim dobrze z pierwszych dwóch serii bohaterów, w trzecim sezonie zobaczymy także nowe twarze. Pojawią się m.in. Hovik Keuchkerian (jako Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) czy Rodrigo de la Serna (Inżynier).

Dom z papieru 4: czy będzie czwarty sezon? Czy będzie 4 sezon La casa de papel?

"Dom z papieru" to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Twórcą serialu jest Alex Pina, a reżyserem Jesus Colmenar.

RadioZET.pl/JW