Zamknij

Dom z papieru, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i ile odcinków ma piąty sezon? [ZWIASTUN, DATA]

20.07.2020 15:31
Dom z papieru, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i ile odcinków ma piąty sezon? [ZWIASTUN, DATA]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 5. sezon "Domu z papieru"? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów popularnego serialu Netflix, którzy zastanawiają się, czy produkcja będzie kontynuowana - decyzja na temat powstania nowych odcinków została już podjęta. Sprawdzamy, kiedy premiera "Domu z papieru 5" i ile odcinków ma piąty sezon serialu.

"Dom z papieru 5" - kiedy piąty sezon serialu na Netflix? Czy będzie i czy powstaną kolejne odcinki popularnej produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 5. sezon "Domu z papieru" i czy będzie nowa seria.

Dom z papieru 5 - kiedy premiera piątego sezonu serialu na Netflix? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 5. sezon "Domu z papieru", szczególnie interesują wielu fanów popularnego serialu. Choć czwarty sezon produkcji pojawił się na platformie Netflix stosunkowo niedawno, bo dopiero na początku 2020 roku, to decyzja dotyczącą kontynuacji serialu została już podjęta. Jak informuje hiszpański serwis FormulaTV, "Dom z papieru" otrzymał zamówienie na piąty sezon, a zdjęcia do kolejnych odcinków ruszyły w drugiej połowie 2020 (z uwagi na panującą pandemię koronawirusa na świecie zdjęcia na początku 2020 roku zostały na jakiś czas wstrzymane).

Dom z papieru - piosenka z czołówki. Jaki ma tytuł i kto ją śpiewa? [TEKST I TŁUMACZENIE]

Data premiery 5. sezonu "Domu z papieru" nie została jeszcze ujawniona. Jeśli tylko się pojawi, zamieścimy ją w tym artykule. Prawdopodobnie jednak nowe odcinki trafią na Netfix nie wcześniej niż pod koniec 2020 roku.

Dom z papieru, sezon 5 - ile ma odcinków?

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, ile odcinków ma 5. sezonu "Domu z papieru". Przypomnijmy jednak, że ostatnie dwie serie liczyły po osiem epizodów. Możliwe zatem, że właśnie z tylu odcinków składać się będzie także nowy sezon serialu.

5. sezonie "Domu z papieru" powrócić mają Álvaro Morte jako El Profesor i Itziar Ituño jako Lizbona. Nie wiadomo, kto jeszcze znajdzie się w obsadzie nowych odcinków. Co więcej, FormulaTV sugeruje, że w planach jest również szósty sezon produkcji, w którym akcja miałaby przenieść się poza Hiszpanię. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać 5. sezon "Domu z papieru"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl