Zamknij

Dominic D'Angelica zdyskwalifikowany - kim jest były finalista Top Model? [WIEK, INSTAGRAM]

25.11.2020 09:26
Dominic D Angelica - kim jest finalista Top Model? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. mat. prasowe TVN

Kim jest Dominic D'Angelica, zdyskwalifikowany finalista 9. edycji programu Top Model? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat, m.in. ile lat ma Dominic D'Angelica, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o nim wiedzieć.

Dominic D'Angelica zdyskwalifikowany - kim jest finalista Top Model 9? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednym z uczestników nowej edycji programu zebraliśmy w poniższym artykule.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Dominic D'Angelica ZDYSKWALIFIKOWANY - kim jest były finalista Top Model 9? [INSTAGRAM, WIEK]

Jeden z uczestników Top Model, Dominic D'Angelica ma 30 lat i obecnie mieszka w Berlinie. Co ciekawe, Dominic D’Angelica zgłosił się na casting do "Top Model 9" razem ze swoim bratem bliźniakiem. Niestety Stefen nie dostał paszportu i nie mógł przylecieć do Polski. Joanna Krupa rozmawiała z nimi na Zoomie i już wtedy zwróciła uwagę na przystojnych braci. Na spotkaniu na żywo z jurorami Dominic zrobił ogromne wrażenie swoją urodą i  niezwykłą osobowością. Opowiedział również wzruszającą historię swojej rodziny.

Dominic D'Angelica ma około 188 cm wzrostu. Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, jednak pozostałe informacje o uczestniku będzie można poznać w poszczególnych odcinkach programu.

W finale Top Model 9 o zwycięstwo powalczą już tylko trzy osoby. W tym gronie znaleźli się:  Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek i Patrycja Sobolewska. Dominic D'Angelica został zdyskwalifikowany.

Top Model: Skandal wokół Dominica D'Angelica. Szokujące doniesienia mediów na temat finalisty show

Serwis Pudelek.pl podaje, że dotarł do materiałów, które mają potwierdzać kryminalną przeszłość 30-latka. Według informacji opublikowanych przez serwis przyszły model w 2011 roku miał zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią poniżej 16. roku życia.

Stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Top Model: Dominic D'Angelica usunięty z programu tuż przed finałem. Jest oświadczenie TVN

Top Model: Dominic D'Angelica - Instagram i pozostałe informacje

Uczestnik Top Model 9 Dominic D'Angelica udziela się również na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 24 tysiące osób. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można go znaleźć.

Top Model to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010 roku, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku do programu mogą zgłaszać się również mężczyźni.

RadioZET.pl/mat. prasowe