Zamknij

Dominik Bereżański - Top Model: kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

17.09.2020 12:08
Dominik Bereżański - Top Model: kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]
fot. TVN / Bartek Krupa

Dominik Bereżański to uczestnik 9. edycji programu "Top Model". Jest zdobywcą Srebrnego Biletu, przyznawanego przez widzów. Co warto wiedzieć o bohaterze programu? Szczegółowe informacje na temat wieku Dominika Bereżańskiego, wzrostu i Instagrama modela, można znaleźć poniżej.

Kim jest Dominik Bereżański z "Top Model"? Instagram, wiek, wzrost, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika 9.edycji programu, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Dominik Bereżański, uczestnik Top Model?

Uczestnik "Top Model" Dominik Bereżański jest zdobywcą Srebrnego Biletu w castingach online przyznawanego przez widzów - w głosowaniu otrzymał aż 38,2 procent głosów. Oznacza to, że uczestnik programu nie musiał brać udziału w kolejnym castingu, a od razu zakwalifikował się na tzw. bootcamp. Tam wywalczył miejsce w domu modeli i modelek.

Dominik Bereżański mieszka w Słupcu. Po ukończeniu technikum wyjechał do Anglii, gdzie pracował w magazynie. W szkole udzielał się charytatywnie. Pomagał starszym osobom, a także był wolontariuszem Polskiego Czerwonego Krzyża. Obecnie pracuje w kawiarni (...) Ma trzy tatuaże - rok urodzenia rodziców, swojego psa oraz słońce i księżyc - czytamy w opisie uczestnika na stronie DzienDobry.tvn.pl.

Dla Dominika Bereżańskiego z "Top Model" bardzo ważna jest rodzina. Ma dwie starsze siostry, które są dla niego ogromnym wsparciem. 

Jego największym marzeniem jest zajmowanie się modelingiem. Planem B natomiast jest architektura wnętrz, która jest jego pasją.

Dominik Bereżański z Top Model - wiek, wzrost, Instagram, TikTok, życie prywatne

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wieku Dominika Bereżańskiego i wzrostu modela. Uczestnik programu TVN urodził się 25 lipca 1999 roku, więc w 2020 skończył 21 lat. Mierzy około 188 cm i waży 74 kg. Jego wymiary to: 96/83/90.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Dominik Bereżański na Instagramie figuruje pod nazwą: dominikberezansky. Co więcej, model aktywnie udziela się także w serwisie TikTok.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl