Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dominika Tajner-Wiśniewska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

11.02.2019 13:45
xxx zet

Kim jest Dominika Tajner-Wiśniewska? Żona Michała Wiśniewskiego wystąpi w 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o uczestniczce, jej życiu oraz jej konta w mediach społecznościowych.

Dominika Tajner-Wiśniewska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? [DZIECI, WIEK, ZAWÓD] fot. Bartosz KRUPA/East News

Kim jest Dominika Tajner-Wiśniewska? Kobieta weźmie udział w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie zatańczy w parze z Michałem Jeziorowskim. Sprawdzamy najważniejsze informacje o uczestniczce programu, kim jest, ile ma lat, jaki jest jej zawód, ile ma dzieci oraz jak można znaleźć Dominikę Tajner-Wiśniewską na Instagramie i na Facebooku.

» Angelika Mucha - kim jest Littlemooonster96, uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? «

Dominika Tajner-Wiśniewska - kim jest, ile ma lat? [ZAWÓD, WIEK]

Dominika Tajner-Wiśniewska jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza. Urodziła się 7 marca 1979 roku, w 2019 roku skończy 40 lat. Pochodzi z Wisły, a studiowała w Krakowie na Akademii Wychowania Fizycznego. Tam ukończyła studia na wydziale Turystyki i Rekreacji. Ma młodszego brata Tomisława. Była menadżerką hotelu w Wiśle, gdzie poznała swojego obecnego męża Michała Wiśniewskiego. 

W 2016 roku brała udział w programie "Agent - Gwiazdy". W listopadzie 2018 roku telewizja Polsat wyemitowała program "The Story of My Life - Historia naszego życia" z udziałem Dominiki Tajner-Wiśniewskiej oraz jej męża Michała Wiśniewskiego.

W 2019 roku Dominikę Tajner-Wiśniewską będzie można zobaczyć w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie zatańczy w parze z Michałem Jeziorowskim.

» Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]

Życie prywatne Dominiki Tajner-Wiśniewskiej - ile ma dzieci?

Dominika Tajner Wiśniewska jest żoną Michała Wiśniewskiego. Para wzięła ślub 30 czerwca 2012 roku. Jednym z częstych pytań zadawanych przez internautów, jest to, ile dzieci ma Dominika Tajner-Wiśniewska. Wspólnie z mężem wychowuje syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa. 

Dominika Tajner-Wiśniewska: Instagram, Facebook

Dominikę Tajner-Wiśniewską można znaleźć zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku, gdzie publikuje zdjęcia m.in. z mężem, a obecnie także z przygotowań do programu "Taniec z Gwiazdami".

Na Instagramie Dominika Tajner-Wiśniewska prowadzi konto pod nickiem: @dominika_tajner_wisniewska. Z opisu zamieszczonego na jej profilu możemy także dowiedzieć się, że jej pasją są podróże, sporty ekstremalne oraz coaching i motywacja. Jej fanpage na Facebooku również można wyszukać po jej imieniu i nazwisku: Dominika Tajner Wiśniewska.

RadioZET.pl/se.pl/KP

Oceń