Zamknij

Donald Trump w Polsce: program wizyty w Warszawie [DATA]

Paweł Żurek
31.07.2019 15:07
Donald Trump w Polsce: program wizyty w Warszawie [DATA]
fot. Evan El-Amin / Shutterstock.com

Donald Trump przyjedzie do Polski – ogłosił Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy. Tak jak w przypadku poprzednich wizyt możemy spodziewać się oficjalnych przemówień, wizyt, a także sporych utrudnień w centrum Warszawy. Sprawdzamy, czy wyznaczono już datę przyjazdu Donalda Trumpa do Warszawy i czy podano już program tej wizyty.

W związku z zapowiedzianą wizytą Donalda Trumpa w Polsce pojawiło się sporo pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w tym artykule:

  • - Czy jest wyznaczona data przyjazdu Donalda Trumpa do Warszawy?
  • - Czy znany jest program wizyty Donalda Trumpa w Polsce?

>> Koniec z wizami do USA. Trump podaje termin

Donald Trump w Polsce: data. Kiedy prezydent USA przyjedzie do Warszawy? [TERMIN]

Donald Trump w Polsce będzie przebywał od 31 sierpnia wieczorem do 2 września. Wcześniej, spodziewano się, że prezydent USA będzie w naszym kraju jedynie przed dwa dni. Wizyta Trumpa w Polsce potrwa jednak dłużej.

>> Donald Trump przyleci do Polski. Wizyta dłuższa niż planowano

Trump w Warszawie: program wizyty

Program wizyty Donalda Trumpa w Polsce nie został jeszcze ogłoszony. Pewne jest jedynie, że prezydent USA weźmie udział w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Warszawie.

Krzysztof Szczerski podkreślił, że o szczegółach poinformuje w oficjalnym komunikacie Biały Dom. Będzie to druga wizyta Donalda Trumpa w Polsce od momentu zaprzysiężenia go na urząd prezydenta.

>> Trump podekscytowany wizytą w Polsce. „Wspaniali ludzie”, „lubię ten naród”
RadioZET.pl/PZ