Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Donald Trump w Warszawie: utrudnienia komunikacyjne i objazdy [mapa]

04.07.2017 10:00

Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie spowoduje duże utrudnienia w ruchu, zmiany rozkładów jazdy i tras komunikacji miejskiej. Wiele ulic zostanie zamkniętych, a ruch skierowany na objazdy. Sprawdzamy, gdzie i o której godzinie spodziewać się utrudnień komunikacyjnych w Warszawie 4-6 lipca.

Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie fot. ons.pl

Donald Trump w Warszawie wyląduje we wtorek 4 lipca około godziny 22.00. Wizyta prezydenta USA spowoduje duże zmiany w komunikacji miejskiej. Warszawiacy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, zamknięciem ulic i wyłączeniem ich ze strefy parkowania. Zmiany potrwają do czwartku 6 lipca do godziny 24.00.

Trump w Warszawie: utrudnienia komunikacyjne

Już we wtorek 4 lipca od godziny 10.00 Plac Krasińskich zostanie wyłączony dla ruchu komunikacji miejskiej. Utrudnienia wystąpią również w samym centrum. W tych dniach zdecydowanie warto wybrać podróż metrem niż własnym samochodem. Poniżej prezentujemy mapkę utrudnień komunikacyjnych w Warszawie w związku z wizytą Donalda Trumpa.

Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie - utrudnienia fot. materiały prasowe

Zmiany w kursowaniu autobusów z powodu wizyty Donalda Trumpa

Autobusy będą kursowały przez ulicę Andersa, Senatorską i plac Bankowy. Część przystanków na trasach zostanie zawieszona. Główne zmiany dotyczą linii autobusowych 116, 178, 180, 503, 518, N44. Jednak nie wszystkie utrudnienia w komunikacji miejskiej są do przewidzenia. W środę wieczorem mogą wystąpić utrudnienia związane z przejazdem kolumny, która przewiezie prezydenta z lotniska do hotelu. Autobusy będą kierowane na objazdy w zależności od sytuacji. W czwartek 6 lipca od godziny 8.00 planowane są utrudnienia w kursowaniu autobusów i tramwajów Alejami Jerozolimskimi.

Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie utrudnienia fot. materiały prasowe

Wizyta Donalda Trumpa - objazdy

Wiele ulic zostanie wyłączonych z ruchu, a także ze strefy parkowania. Zakazy będą obowiązywały także w wyznaczonych miejscach postojowych, zatokach i chodnikach. W czwartek 6 lipca mogą wystąpić duże problemy z dojazdem na Dworzec Centralny i Lotnisko Chopina.

Donald Trump w Warszawie zmiany w ruchu fot. materiały prasowe

RadioZET.pl/KP

Oceń