Zamknij

Down the road, 2. sezon - kiedy nowe odcinki programu TTV i czy będzie druga seria? [DATA]

08.06.2020 09:32
Down the road, 2. sezon - kiedy nowe odcinki programu TTV i czy będzie druga seria? [DATA]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy 2. sezon "Down the road. Zespół w trasie"? Informacji na temat nowych odcinków i ewentualnej kontynuacji popularnego programu TTV z Przemkiem Kossakowskim poszukuje wielu jego fanów, którzy już nie mogą doczekać się historii nowych bohaterów. Szczegóły dotyczące tego, kiedy sezon 2. "Down the road" i czy będzie druga seria, można znaleźć poniżej.

"Down the road 2" - kiedy drugi sezon programu TTV z Przemkiem Kossakowskim? Czy będzie drugi sezon? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o dacie premiery 2. sezonu "Down the road. Zespół w trasie".

Down the road 2 - czy będzie drugi sezon programu TTV z Przemkiem Kossakowskim?

Informacje dotyczące tego, kiedy i czy będzie 2. sezon "Down the road. Zespół w trasie", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja TTV z Przemkiem Kossakowskim cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekują historii nowych bohaterów, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 2. sezon "Down the road".

W pierwszej połowie czerwca 2020 na oficjalnym profilu stacji TTV w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że ruszają castingi do drugiej edycji popularnego programu.

Przed nami kolejna niesamowita przygoda! Przekażcie dalej tę wspaniałą wiadomość, niech wszyscy się dowiedzą! - zachęcają twórcy stacji.

Podobna informacja została opublikowana na profilu Przemka Kossakowskiego na Facebooku.

Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.downtheroad.pl.

Down the road, sezon 2 - kiedy nowe odcinki programu TTV? [DATA PREMIERY]

Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, 2. sezon "Down the road. Zespół w trasie" zadebiutuje na antenie TTV wiosną 2021 roku. Dokładna data premiery programu nie została jednak jeszcze opublikowana. Jeśli tylko pojawią się takie informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Chcielibyśmy pokazać, że pierwszy sezon programu nie był przypadkiem, a fenomenalne osobowości bohaterów to coś odosobnionego. W Polsce żyją tysiące ludzi z zespołem Downa i wielu z nich ma nam wiele do opowiedzenia. To olbrzymia przestrzeń, zaskakująca, nieoczywista i fascynująca. Uważam, że droga, którą zaczęliśmy iść w pierwszym sezonie, jest cały czas drogą przez nieznane. Jestem szczęśliwy, że znów wyruszę w trasę, jeszcze nigdy nie oczekiwałem decyzji o kontynuacji cyklu z taką niepewnością i ekscytacją - mówi portalowi Wirtualne Media, Przemysław Kossakowski.

Down the road - kiedy oglądać w TV i online program Kossakowskiego oraz ile ma odcinków?

Pierwszy sezon programu "Down the road" opowiadał o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzili sześć krajów, a w drodze zmierzyli się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Bohaterowie "Down the road. Zespół w trasie" spróbowali odnaleźć się w sytuacjach, w których dotąd nie mieli okazji brać udziału. Z pozoru proste, rutynowe czynności, nie są dla nich czymś oczywistym. To czas na przełamywanie własnych barier - lot helikopterem, spacer na wysokości albo nurkowanie w lodowatej wodzie.

RadioZET.pl/JW