Zamknij

Dragon Ball Super w polskiej telewizji - kiedy i gdzie oglądać anime?

Redakcja
02.10.2018 15:46
Dragon Ball Super w polskiej telewizji - kiedy i gdzie oglądać anime?
fot. kadr z serialu Dragon Ball Super

"Dragon Ball Super" w polskiej telewizji będzie można oglądać za pośrednictwem stacji Polsat. Sprawdzamy szczegóły oraz gdzie i kiedy będzie można oglądać ostatnią część kultowej serii anime.

"Dragon Ball Super" w polskiej telewizji - gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki słynnego anime? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla polskich fanów "Dragon Ball".

Gdzie oglądać "Dragon Ball Super" po polsku?

Prawa do serii "Dragon Ball Super" wykupiła stacja Polsat. To właśnie na jej antenach będzie można oglądać kolejne odcinki anime i śledzić przygody Goku. Serial trafi na trzy kanały należące do Polsatu. "Dragon Ball Super" będzie można oglądać przede wszystkim na nowym kanale Polsat Games.

Dodatkowo serial będzie emitowany na kanałach TV4 i TV6. Odcinki będą dostępne zarówno w oryginalnej wersji z napisami, jak i z polskim dubbingiem.

» Polsat Games - kiedy nowy kanał i co będzie transmitował? [RAMÓWKA]

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać "Dragon Ball Super"?

Liczba głosów:

"Dragon Ball Super" w polskiej telewizji - kiedy premiera?

Wiemy już, że nowy kanał Polsat Games rusza od poniedziałku, 1 października 2018 roku. Na razie nie podano żadnych informacji, czy "Dragon Ball Super" wystartuje wraz z uruchomieniem kanału. Gdy tylko pojawi się oficjalna data premiery, będziemy aktualizować ten artykuł.

Przypomnijmy, że "Dragon Ball Super" powstał w 2015 roku i jest to jak dotąd ostatnia z serii anime. Produkcja doczekała się aż 131 odcinków. Akcja serialu dzieje się po pokonaniu postaci znanej jako Majin Buu (w polskiej wersji Bubu). Po tym wydarzeniu na Ziemię powraca pokój. Jednak w odległej galaktyce pojawia się nowe zagrożenie - przebudzony bóg zniszczenia, Beerus. Goku musi obronić świat przed potworem. Zdobywa boskie moce, dzięki którym odwiedza wiele równoległych światów. 

Oprócz "Dragon Ball Super" w ramówce Polsat Games znajdą się także programy gamingowe. Transmitowane będą organizowane przez stację turnieje e-sportowe, a dodatkowo na kanale będzie można obejrzeć także inne anime, czyli japońskie seriale animowane.

RadioZET.pl/KP