Zamknij

Drogi wolności: online i w TV. Kiedy i gdzie oglądać serial? [TRANSMISJA]

Redakcja
03.09.2018 15:28
Drogi wolności: online i w TV. Kiedy i gdzie oglądać serial? [TRANSMISJA]
fot. screen Facebook Drogi wolności TVP

"Drogi wolności" online i w TV. Kiedy, gdzie i o której oglądać nowy polski serial TVP 1? Przedstawiamy szczegółowe godziny transmisji telewizyjnej i sprawdzamy informacje na temat transmisji online.

Transmisja serialu "Drogi wolności" online i w TV. Kiedy oglądać w telewizji, a gdzie oglądać bezpłatnie w internecie? Sprawdzamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

"Drogi wolności" - transmisja w TV. Kiedy i o której oglądać serial?

"Drogi wolności" to nowy polski serial, który emitowany jest w TVP 1. Stworzony został z okazji stulecia odzyskania niepodległości, które obchodzimy w tym roku. Pilotażowy epizod miał swoją premierę 15 lipca. Po jego emisji wiele osób zaczęło szukać informacji na temat transmisji "Drogi wolności" w TV. Serial można oglądać w każdą niedzielę, poczynając od 2 września, o godzinie 20:10 w TVP 1.

W rolach głównych występują m.in. Paulina Gałązka, którą możemy kojarzyć z roli Aśki w "Pierwszej Miłości", Katarzyna Zawadzka znana z "Listów do M. 3" oraz Julia Rosnowska z serialu "Julia". Grają one kolejno: Marynę, Alinę oraz Lalę, czyli trzy siostry Biernackie. Więcej informacji na temat obsady serialu oraz fabuły można znaleźć w linku poniżej.

» Drogi wolności - obsada i streszczenie nowego serialu TVP1. O czym jest? «

"Drogi wolności" online. Gdzie oglądać w internecie?

Polski serial można oglądać także w internecie. "Drogi wolności" online dostępny jest na stronie: vod.tvp.pl. Dostęp na platformę jest bezpłatny. Dodatkowo użytkownicy ABO mogą obejrzeć odcinek, który nie został jeszcze wyemitowany w telewizji. Dostęp do takiego materiału jest jednak płatny. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na wspomnianej powyżej stronie.

RadioZET.pl/JW