Zamknij

Drogi wolności, sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

Redakcja
20.11.2018 10:03
Drogi wolności, sezon 2 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?
fot. Youtube/TVP VOD

Czy powstanie 2. sezon serialu "Drogi wolności"? Informacji na temat kolejnej części, w związku ze zbliżającym się finałem pierwszej, szuka wielu fanów serialu TVP. Sprawdzamy, co już teraz wiadomo o sezonie 2 "Dróg wolności" i czy pojawią się nowe odcinki.

"Drogi wolności", 2 sezon - czy powstanie nowa seria? Kiedy można spodziewać się nowych odcinków serialu? Kto znajdzie się w obsadzie? Sprawdzamy, co już teraz wiadomo o kolejnej części.

Drogi wolności, sezon 2 - kiedy i czy powstanie kolejna seria?

Kiedy 2. sezon serialu "Drogi wolności" i czy w ogóle powstanie? Finał pierwszej serii wyemitowany zostanie w niedzielę, 25 listopada 2018. Ostatni 13. odcinek będzie można obejrzeć tradycyjnie o godzinie 20:10 w TVP 1. Choć do finału pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz wielu fanów serialu szuka informacji na temat tego, czy powstanie 2. sezon "Dróg wolności".

Wszyscy, którzy chcieliby śledzić dalsze losy sióstr Biernackich, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na temat tego, czy serial będzie kontynuowany. Jeśli tylko zostanie udostępniona taka informacja, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Drogi wolności, 2 sezon - co wiadomo o kolejnych odcinkach?

Jak wspominaliśmy powyżej, nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na temat serialu "Drogi wolności 2". Nie wiadomo także, kto znalazłby się w obsadzie w przypadku kontynuacji produkcji. Przypominamy, że w pierwszym sezonie mogliśmy oglądać m.in.: Paulinę Gałązkę, którą możemy kojarzyć z roli Aśki w "Pierwszej Miłości", Julię Rosnowską z serialu "Julia", Katarzynę Zawadzką znaną z "Listów do M. 3" oraz Annę Polanę, Adama Cywkę czy Izabelę Kunę.

Szczegółowego informacje na temat 1. sezonu "Dróg wolności" można znaleźć w linku poniżej.

» Drogi wolności - obsada i streszczenie serialu TVP 1. Kto jest kim? «

RadioZET.pl/JW