Zamknij

Dubiel vs. Blonsky: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 8? [GODZINA, PPV]

20.11.2020 11:39
Dubiel vs. Blonsky: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 8? [GODZINA, PPV]
fot. Youtube/Fame MMA

Marcin Dubiel i Kacper Blonsky na Fame MMA 8 - walka została oficjalnie ogłoszona. Będzie to jeden z dziesięciu pojedynków, które będziemy mogli oglądać podczas długo wyczekiwanej gali i zarazem walka wieczoru. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy, o której godzinie walka Dubiel - Blonsky i gdzie oglądać Fame MMA 8 PPV, można znaleźć poniżej.

Walka Marcin Dubiel - Kacper Blonsky, Fame MMA 8: o której godzinie? Gdzie oglądać długo wyczekiwany pojedynek youtuberów? Co warto wiedzieć na ten temat? Godzina, data oraz inne szczegółowe informacje na temat nadchodzącego starcia, można znaleźć w tym artykule. 

Marcin Dubiel - Kacper Blonsky: o której walka na Fame MMA 8? [GODZINA]

Walka Dubiel vs. Blonsky na Fame MMA 8 została oficjalnie potwierdzona. Długo wyczekiwany pojedynek niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu zarówno dla Marcina, jak i dla Kacpra, będzie to debiut w oktagonie. Starcie twórców internetowych oraz ósma odsłona gali Fame MMA odbędzie się w sobotę 21 listopada 2020 roku w Łodzi.

W związku z tym wiele osób szuka w sieci informacji na temat godziny walki Marcin Dubiel vs. Kacper Blonsky. Niestety nie została ujawniona dokładna rozpiska godzinowa sobotnich pojedynków. Przypomnijmy, że gala Fame MMA 8 rozpocznie się o 20:00.

Fame MMA 8 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wystąpią i kto walczy 21.11.2020? [WALKI]

Blonsky vs. Dubiel - gdzie oglądać walkę na Fame MMA 8? [PPV]

Wielu fanów wydarzenia zastanawia się także, gdzie oglądać walkę Dubiel - Błonsky online. Długo wyczekiwany pojedynek na Fame MMA 8 będzie można obejrzeć odpłatnie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv. Będzie to jedyne oficjalne źródło transmisji z gali Fame MMA 8. 

Dodatkowo relacja z gali na żywo na sport.radiozet.pl pod tym  LINKIEM.

Marcin Dubiel jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów. Na swoim kanale zgromadził ponad 1,4 miliona subskrypcji. Oprócz działalności w serwisie YouTube, Marcin Dubiel aktywnie prowadzi swoje kanały w mediach społecznościowych.

Marcin Dubiel – wiek, wzrost, Insta: kim jest zawodnik FAME MMA 8?

Kacper Blonsky to popularny twórca internetowy, którego kanał na YouTube subskrybuje ponad 855 tys. osób. Na jego profilu można znaleźć m.in. takie filmiki jak "Z iloma dziewczynami spałem?!...", "Dostałem auto za 500 000 zł" czy "Pocałuj mnie lub uderz". Przez jakiś czas Kacper Blonsky należał do Teamu X, który został założony przez Stuu. Pobyt w domu youtubera niewątpliwie przyczynił się do jego popularności w social media.

Kacper Blonsky - wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna: kim jest zawodnik Fame MMA?

RadioZET.pl