Zamknij

Duff McKagan w Warszawie 2019: BILETY. Kiedy, gdzie i za ile można kupić wejściówki? [CENA]

Paweł Żurek
24.04.2019 13:52
Duff McKagan w Warszawie 2019: BILETY. Kiedy, gdzie i za ile można kupić wejściówki? [CENA]
fot. Screen youtube - Duff McKagan music video

Kiedy bilety na koncert Duffa McKagana w Warszawie 2019 trafią do sprzedaży i w jakiej będą cenie? Basista Guns N' Roses wystąpi w Polsce już niebawem. Coraz więcej osób szuka już biletów na występ artysty, a my sprawdzamy, co już wiadomo o koncercie Duffa McKagana w Polsce: bilety, termin, cena.

Duff McKagan w Warszawie 2019: BILETY - kiedy kupić wejściówki na koncert? Gdzie będą dostępne? Za ile można je kupić?  Sprawdźcie najważniejsze informacje o biletach na koncert Duff McKagana w Polsce.

>>  Ujawniono miesięczne zarobki Slasha z Guns N’ Roses

Duff McKagan w Polsce 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Bilety na występ Duffa McKagana w Warszawie 2019 trafią do sprzedaży w piątek 26 kwietnia. Wejściówki będzie można nabyć od godziny 10:00. Bilety trafią do sprzedaży m.in. na stronie  eBilet.pl - LINK.

Koncert basisty Guns N' RosesDuffa McKagana - w Warszawie odbędzie się 22 sierpnia 2019 roku.  Muzyk wystąpi w warszawskiej Stodole (ul. Batorego 10). Będzie to pierwszy solowy koncert  Duffa McKagana w Polsce. 

>>  Szokujące słowa byłego menadżera Guns N’ Roses na temat Michaela Jacksona

Zagłosuj

Znasz muzykę Guns N' Roses?

Liczba głosów:

Bilety na koncert Duffa McKagana w Warszawie 2019 - CENA. Za ile wejściówki?

Póki co, nie wiemy ile mają kosztować bilety na koncert Duffa McKagana w Warszawie 2019. Gdy organizatorzy podadzą tę informację, udostępnimy ją w tym artykule. 

Duff McKagan to amerykański multiinstrumentalista. Sławę zawdzięcza grze na gitarze basowej w Guns N'Roses. Był też członkiem wielu innych rockowych kapel m.in. Velvet Revolver, The Gentlemen czy Jane's Addiction.

>>  „November Rain” z miliardem wyświetleń na Youtube. Wielki rekord Guns N' Roses

RadioZET.pl/PZ