Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dumni z naszych: akcja kolekcjonerska Biedronki [ZASADY, punkty, album]

07.05.2018 16:19

Nowa akcja kolekcjonerska Biedronki "Dumni z naszych" będzie hitem dla wszystkich kibiców piłki nożnej. 7 maja w sklepach sieci rusza promocja, która pozwala zdobyć album, będący unikalnym przewodnikiem po historii polskiej piłki nożnej i jednocześnie klaserem na 96 naklejek z wizerunkami polskich piłkarzy. Czy akcja "Dumni z naszych" będzie hitem na miarę Świeżaków?

Dumni z naszych Biedronka album i naklejki fot. mat.prasowe

Dumni z naszych: ZASADY nowej akcji Biedronki

Reguły akcji są proste, podobne do tych, które znają uczestnicy promocji ze Świeżakami: za każde 40 zł wydane w dowolnym sklepie Biedronki klient otrzymuje 1 saszetkę z 3 naklejkami, maksymalnie 12 saszetek przy jednej transakcji. Za zakup min. 1 świeżego warzywa, owocu lub produktu piekarniczego i użyciu zarejestrowanej karty Moja Biedronka otrzymuje się dodatkowo 1 kartę kolekcjonerską do każdych wydanych 40 zł.

Ponadto przy wydanych 40 zł kolejną dodatkową kartę kolekcjonerską można zdobyć za zakup 3 produktów specjalnych, oznaczonych znaczkiem „Kup i zyskaj ekstra kartę”. Za zakup 6 produktów specjalnych przysługują 2 dodatkowe karty kolekcjonerskie, itd.
Maksymalnie podczas jednej transakcji można odebrać 12 saszetek z naklejkami i 12 kart kolekcjonerskich.

W ten sposób, krok po kroku, kolekcjoner zbiera naklejki oraz karty, które umieszcza w albumie.

Jak zdobyć album Dumni z naszych?

Album kolekcjonerski z piłkarzami jest do nabycia w sklepach sieci i w pierwszym tygodniu akcji dla posiadaczy karty lojalnościowej Moja Biedronka kosztuje 9,99 zł/szt. Pozostali klienci będą mogli nabyć album w cenie 14,99 zł/szt.
Co ciekawe, album powstał przy współpracy PZPN i światowego lidera na rynku naklejek – firmy Panini. Przedstawia on szczegóły dotyczące polskiej reprezentacji – dane biograficzne piłkarzy oraz ich osiągnięcia, ale także stanowi unikalny przewodnik po historii polskiej piłki nożnej. Dodatkowo klienci mogą zbierać i kolekcjonować w nim naklejki i specjalne karty. W sumie do zebrania jest 96 naklejek z wizerunkami 20 piłkarzy oraz zdjęciami ilustrującymi ważne momenty z historii polskiego futbolu, a także 18 kart kolekcjonerskich.

Dumni z naszych: darmowa aplikacja z grą - gdzie do pobrania?

Oprócz fizycznego albumu Biedronka uruchamia także darmową aplikację mobilną „Dumni z naszych” (do pobrania z Google Play Store oraz Apple App Store). która pozwala zarchiwizować kolekcję kart i naklejek, dzięki czemu ma się dostęp do listy ze wskazaniem zdublowanych wzorów. Ponadto 6 naklejek uruchamia w aplikacji dodatkowe funkcje – 3 aktywują rzeczywistość rozszerzoną a 3 inne pozwalają odtworzyć dodatkowe materiały wideo. Aplikacja zawiera też emocjonującą grę.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak album wygląda w środku, zobacz naszą galerię!

Akcja trwa od 7 maja do 1 lipca br. lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin akcji, w tym wykaz produktów wyłączonych oraz dodatkowe szczegóły na jej temat, na stronie Biedronki: www.biedronka.pl/dumniznaszych.

RadioZET.pl/mat. prasowe/SA

Oceń