Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Duncan Laurence: kim jest zwycięzca Eurowizji 2019? [PIOSENKA, INSTAGRAM]

14.08.2019 15:50

Duncan Laurence to jeden z wykonawców, którzy pojawili się na Top of the Top Sopot Festival, a także tegoroczny zwycięzca Eurowizji 2019. Sprawdzamy kim jest wokalista, pokazujemy piosenkę Laurence'a: Arcade, i podajemy najważniejsze informacje dotyczące piosenkarza. 

Duncan Laurence: kim jest wokalista typowany do zwycięstwa w Eurowizji? [PIOSENKA, EUROWIZJA, INSTAGRAM] fot. Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Duncan Laurence: kim jest zwycięzca Eurowizji? Z jaką piosenką Duncan Laurence wystąpił na Eurowizji? Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące występu wokalisty z Holandii na Eurowizji 2019.

Duncan Laurence: kim jest zwycięzca Eurowizji 2019? [WIEK, WZROST]

Duncan Laurence (właśc. Duncan de Moor) to holenderski piosenkarz najbardziej znany z występów w Voice of Holland i Eurowizji 2019.

Duncan Laurence urodził się 11 kwietnia 1994 w Spijkenisse. Ukończył Akademię Rockową w Tilburgu. Później komponował i pisał teksty, ale prawdziwą popularność uzyskał dopiero w 2014 roku po występie w programie The Voice of Holland. Laurence dostał się do drużyny prowadzonej przez Ilse DeLange i odpadł w odcinku półfinałowym.

W 2019 roku jako reprezentant Holandii wziął udział w 64 konkursie piosenki Eurowizja 2019. Duncan Laurence od początku był faworytem do zwycięstwa w konkursie, który na końcu wygrał.

Wiele osób szuka też informacji o wzroście Duncana Laurence'a. Wokalista urodził się w 1994 roku, więc ma 25 lat. Informacji o jego wzroście nie ma jednak nigdzie w sieci. 

Duncan Laurence: Sopot

Duncan Laurence będzie jednym z artystów, którzy wystąpią na scenie w Operze Leśnej w trakcie Top of the Top Sopot Festival. 

Duncan Laurence: piosenka na Eurowizji [ARCADE]

Duncan Laurence na Eurowizji 2019 wystąpił z piosenką Arcade. Utwór momentalnie trafił na listę 100 najpopularniejszych singli w Holandii. Dotarł w niej na 7 miejsce.

Arcade Duncana Laurence to popowa ballada. Wokalista, przy akompaniamencie klawiszy i gitar, pokazał w niej swój charakterystyczny, wysoki głos.  W teledysku do Arcade Duncan Laurence postawił na kontrowersje: na wideo pokazał się całkiem nago.

Duncan Laurence: Instagram

Jak niemal wszyscy współcześni piosenkarze, Duncan Laurence prowadzi prywatnego Instagrama. Na jego profilu zobaczymy m.in. zdjęcia z przygotowań i występów na Eurowizji, a także prób przed koncertami.

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na stronie Radia ZET:

>> Top of the Top Sopot Festival 2019: PROGRAM. Kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędzie?

>> Olivier Janiak - wiek, dzieci, wzrost, żona, Insta. Kim jest prowadzący Top of the Top Sopot Festival?

>> Grażyna Torbicka: kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

>> Filip Chajzer: kim jest prowadzący Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

>> Agnieszka Woźniak - Starak: kim jest prowadząca Top of the Top Sopot Festival? [WIEK, WZROST, MĄŻ]

RadioZET.pl/PZ

Oceń