Zamknij

Dunkierka w TV 2020 - kiedy oglądać w telewizji, gdzie i o której godzinie? [ZWIASTUN, OBSADA]

Jolanta Waligóra
03.02.2020 13:29
Dunkierka w TV 2020 - kiedy oglądać w telewizji, gdzie i o której godzinie? [ZWIASTUN, OBSADA]
fot. Youtube/Warner Bros Polska

Kiedy "Dunkierka" w telewizji w 2020? Dramat wojenny w reżyserii Christophera Nolana miał swoją premierą jeszcze w 2017 roku. Emisja filmu w telewizji to zatem doskonała okazja zobaczenia filmu dla wszystkich, którzy nie mieli okazji wybrać się na niego do kina. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy "Dunkierka" w TV 2020, o której godzinie i gdzie obejrzeć, można znaleźć poniżej.

"Dunkierka" w TV 2020 - kiedy obejrzeć w telewizji? Gdzie i o której godzinie transmisja? O czym jest produkcja? Kto gra? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Dunkierka" w TVN 2020 i o której obejrzeć film.

Dunkierka w TV 2020 - kiedy w telewizji, gdzie i o której godzinie oglądać?

"Dunkierka" w telewizji w 2020 roku - na taką wiadomość czekały przede wszystkim te osoby, które od dawna chciały obejrzeć dramat wojenny, a nie miały okazji wybrać się na film do kina, gdy był jeszcze w repertuarze. "Dunkierka" w TV 2020 wyemitowana zostanie w niedzielę, 23 lutego. Produkcję będzie można obejrzeć o godzinie 20:00 na antenie TVN. 

Zagłosuj

Widziałeś/aś film "Dunkierka"?

Liczba głosów:

Dunkierka - o czym jest film i kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

Film "Dunkierka" miał swoją premierę 13 lipca 2017 roku. Za reżyserię oraz scenariusz odpowiedzialny jest Christopher Nolan. Produkcja była wielokrotnie nagradzana i otrzymała aż trzy statuetki Oscara - za najlepszy dźwięk, montaż i montaż dźwięku.

Wojska alianckie zostają przyparte do morza pod Dunkierką. Bitwa staje się sprawdzianem dla młodych żołnierzy, pilota RAF-u oraz załogi cywilnej łodzi płynącej przez Kanał La Manche - brzmi opis "Dunkienki" na portalu Filmweb.

W obsadzie "Dunkierki" znaleźli się m.in. Fionn Whitehead (jako Tommy), Tom Glynn-Carney (Peter), Jack Lowden (Collins), Harry Styles (Alex) czy Mark Rylance (Pan Dawson). 

Zwiastun filmu "Dunkierka" można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW