Zamknij

Dynastia, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
24.04.2020 10:52
Dynastia, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/TV Promos

Kiedy 3. sezon "Dynastii"? Premiera długo wyczekiwanych nowych odcinków serialu zaplanowana jest jeszcze na pierwszą połowę 2020 roku. Szczegółowe informacje dotyczące tego, kiedy "Dynastia 3" i gdzie oglądać trzeci sezon serialu, zamieszczamy poniżej.

"Dynastia 3" - kiedy trzeci sezon serialu na Netflix? Gdzie oglądać nowe odcinki popularnego serialu? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Dynastii" i przedstawiamy dokładną datę premiery serialu.

Dynastia, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "Dynastii", szczególnie interesują wiele osób. Serial ten cieszy się w końcu niemałą popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie grono wiernych fanów, którzy już nie mogą doczekać się dalszych przygód członków rodziny Carringtonów. Dla wszystkich fanów serialu mamy bardzo dobre wiadomości - znana już jest dokładana data premiery 3. sezonu "Dynastii" w Polsce.

The CW emituje 3. sezon "Dynastii" już od końca 2019 roku. Z kolei w Polsce kolejne odcinki produkcji będzie można oglądać jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku, a dokładniej 23 maja. Będzie to sobota.

Dynastia, 3. sezon - gdzie oglądać trzecią serię serialu? [NETFLIX, ZWIASTUN]

23 maja 2020 roku 3. sezon "Dynastii" zadebiutuje na platformie Netflix

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

Przypomnijmy, że serial "Dynastia" opowiada o członkach rodziny Carringtonów, którzy walczą o władzę nad wspólną firmą. W obsadzie serialu występują m.in. Elizabeth Gillies, Alan Dale, Grant Show, James Mackay, Sam Adegoke, Nicollette Sheridan i Ana Brenda Contreras. 

Poniżej można znaleźć krótki zwiastun 3. sezonu "Dynastii".

RadioZET.pl/JW