Dzień Chłopaka 2018 - gdzie iść, co robić 30 września? [WARSZAWA]

27.09.2018 14:25

Co robić w Dzień Chłopaka 2018 w Warszawie? Święto panów wypada 30 września. W tym dniu wiele dziewczyn decyduje się zrobić ukochanemu, przyjacielowi, koledze niespodziankę i zabrać go w atrakcje miejsce. Jeśli jednak nie wiecie, gdzie iść z chłopakiem to przychodzimy z pomocą. W tym artykule znajdziecie ciekawe miejsca, w które warto zabrać swoją drugą połówkę i nie tylko.

Dzień Chłopaka 2018 - gdzie iść, co robić 30 września? [WARSZAWA] fot. PIXABAY

Dzień Chłopaka 2018 w Warszawie i nie tylko. Gdzie zabrać chłopaka? Co robić w niedzielę, 30 września? Przedstawiamy ciekawe miejsca i odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

Dzień Chłopaka 2018 - co robić 30 września?

Co robić w Dzień Chłopaka 2018 to temat, który z uwagi na zbliżającą się datę święta, jest coraz częściej poruszany. Informacji szukają zarówno dziewczyny, które chcą zaprosić swoją drugą połówkę na randkę, jak i te, które po prostu chcą w ten dzień spędzić trochę czasu ze swoimi przyjaciółmi czy też kolegami.

Dzień Chłopaka 2018 w Warszawie, jak i w innych miastach w Polsce można spędzić zarówno romantycznie, jak i na sportowo. Wiele par w tym dniu wybiera się na seans. W repertuarze kinowym znajdziemy takie filmy jak kontrowersyjny "Kler", wojenny "Dywizjon 303", animowany "Iniemamocni 2" czy komediowy "Johnny English: Nokaut". Innym pomysłem jest zabranie chłopaka na gokarty. Taka przejażdżka z pewnością wywoła wiele emocji i adrenalinę. 

Gdzie iść w Dzień Chłopaka 2018? Pomysły

Innym pomysłem na randkę w Dzień Chłopaka 2018 jest paintball. Będzie to doskonała rozrywka dla wszystkich, którzy lubią rywalizację. Warto także pomyśleć nad zarezerwowaniem biletów na spektakl w teatrze, wypadem na strzelnicę czy park trampolin. Poniżej przedstawiamy inne pomysły na spędzenie Dnia Chłopaka 2018 z ukochanym.

  • Escape Room,
  • masaż we dwoje,
  • kolacja w ciemności,
  • kawiarnia/restauracja.

To również może cię zainteresować:

» Dzień Chłopaka 2018 - prezent: co kupić na Dzień Chłopaka dla kolegi?

» Dzień Mężczyzn i Dzień Chłopaka - kiedy są i czy to to samo święto?

» Dzień Chłopaka - ŻYCZENIA i gotowe wierszyki: śmieszne, miłosne, SMS

RadioZET.pl/JW

Oceń