Zamknij

Dzień Chłopaka 2018 - prezent: co kupić na Dzień Chłopaka dla kolegi?

Redakcja
27.09.2018 14:32
Dzień Chłopaka 2018 - PREZENT: co kupić na Dzień Chłopaka dla kolegów?
fot. Shutterstock

Co kupić na Dzień Chłopaka 2018? Prezent nie musi być nudny i oklepany. Zwykle znajomym płci męskiej na takie okazje kupujemy krawaty czy słodycze. Jak znaleźć oryginalny prezent na 30.09? Zebraliśmy najciekawsze pomysły na oryginalne prezenty, które można podarować koledze ze szkoły i z pracy z okazji jego święta.

Dzień Chłopaka 2018: PREZENTY - jak znaleźć oryginalny prezent na 30.09? Co kupić kolegom i znajomym do szkoły i do pracy z tej okazji? Sprawdzamy najciekawsze pomysły na prezenty dla kolegi, znajomego i brata z okazji ich wrześniowego święta.

» Dzień Chłopaka 2018 - kiedy jest obchodzony? Co to za święto? [DATA] 

PREZENT NA DZIEŃ CHŁOPAKA - co dla kolegi ze szkoły i z pracy?

W szkołach przyjęło się, że chłopcy kupują drobne upominki dziewczynom z okazji Dnia Kobiet, a dziewczęta - prezenty na Dzień Chłopaka. Zwykle są to słodycze, ozdobne długopisy i inne drobiazgi, a często w klasach organizowane są tematyczne dni i przygotowywany jest niewielki poczęstunek.

Jako prezent na Dzień Chłopaka 2018 dla kolegi ze szkoły najlepiej sprawdzą się drobne upominki. Dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka czy znajomego może być ozdobny breloczek do kluczy, ozdobna zapalniczka lub scyzoryk. Jeśli w kinie akurat pojawi się film, który może spodobać się obdarowywanemu, bilety na seans również będą świetnym rozwiązaniem. Równie dobre jako prezenty na Dzień Chłopaka 2018 mogą okazać się gadżety komputerowe: myszki i podkładki, słuchawki, przenośne głośniki bluetooth i inne.

» Dzień Mężczyzn i Dzień Chłopaka - kiedy są i czy to to samo święto?

Dzień Chłopaka 2018 - PREZENTY. Co kupić chłopakowi na 30.09?

Wśród najczęściej wymienianych pomysłów na Dzień Chłopaka 2018 są prezenty typu kubek z żartobliwym napisem, spersonalizowany kufel do piwa lub śmieszne skarpetki z nadrukami. Są to przede wszystkim tanie i uniwersalne upominki, które sprawdzą się jako prezent zarówno dla szefa, jak i dla brata czy ukochanego.

Panowie także uwielbiają słodycze i choć bardziej powszechne jest kupowanie kobietom czekoladek, każdy mężczyzna na pewno ucieszy się np. z czekoladowego telegramu, w którym możemy ukryć wiadomość przygotowaną specjalnie dla niego. Wiele firm oferuje także czekoladowe narzędzia lub miniaturowe samochody z czekolady. Taki prezent na Dzień Chłopaka 2018 sprawdzi się świetnie dla wielbiciela majsterkowania czy motoryzacji.

Prezent na Dzień Chłopaka 2018 może być również zrobiony własnoręcznie. Świetnie sprawdzą się przygotowane samodzielnie ciasteczka lub inne wypieki zapakowane w ozdobne pudełko lub celofan i przewiązane wstążką w ulubionym kolorze.

Warto także dopisać życzenia na Dzień Chłopaka 2018 do prezentu, np. na ozdobnej kartce. Panom na pewno zrobi się miło, jeśli do upominku dołączymy wierszyk lub po prostu wyślemy im śmieszne życzenia w wiadomości SMS w dniu ich święta.

» Dzień Chłopaka - ŻYCZENIA i gotowe wierszyki: śmieszne, miłosne, SMS

» Dzień Dziewczyn 2018 - kiedy jest Międzynarodowy Dzień Dziewcząt? [DATA] 

» Dzień Chłopaka 2018 - gdzie iść, co robić 30 września? [WARSZAWA]

RadioZET.pl/KP