Zamknij

Dzień Chłopaka 2019 - gdzie iść, co robić 30 września? [WARSZAWA]

Jolanta Waligóra
27.09.2019 11:24
Dzień Chłopaka 2019 - gdzie iść, co robić 30 września? [WARSZAWA]
fot. PIXABAY

Co robić w Dzień Chłopaka 2019 w Warszawie? Święto panów wypada 30 września. W tym dniu wiele dziewczyn decyduje się zrobić ukochanemu, przyjacielowi, koledze niespodziankę i zabrać go w atrakcyjne miejsce. Jeśli jednak nie wiecie, gdzie iść z chłopakiem to przychodzimy z pomocą. W tym artykule znajdziecie ciekawe miejsca, w które warto zabrać swoją drugą połówkę i nie tylko.

Dzień Chłopaka 2019 w Warszawie i nie tylko. Gdzie zabrać chłopaka? Co robić w niedzielę, 30 września? Przedstawiamy ciekawe miejsca i odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

Dzień Chłopaka 2019 - co robić 30 września?

Co robić w Dzień Chłopaka 2019 to temat, który z uwagi na zbliżającą się datę święta, jest coraz częściej poruszany. Informacji szukają zarówno dziewczyny, które chcą zaprosić swoją drugą połówkę na randkę, jak i te, które po prostu chcą w ten dzień spędzić trochę czasu ze swoimi przyjaciółmi czy też kolegami.

Dzień Chłopaka 2019 w Warszawie, jak i w innych miastach w Polsce można spędzić zarówno romantycznie, jak i na sportowo. Wiele par w tym dniu wybiera się na seans. W repertuarze kinowym znajdziemy takie filmy jak "(Nie)znajomi", "Piłsudski" czy "Legiony". Innym pomysłem jest zabranie chłopaka na gokarty. Taka przejażdżka z pewnością wywoła wiele emocji i adrenalinę. 

Życzenia na Dzień Chłopaka - oryginalne, miłosne i śmieszne wierszyki dla kolegi i chłopaka

Gdzie iść w Dzień Chłopaka 2019? [POMYSŁY]

Innym pomysłem na randkę w Dzień Chłopaka 2019 jest paintball. Będzie to doskonała rozrywka dla wszystkich, którzy lubią rywalizację. Warto także pomyśleć nad zarezerwowaniem biletów na spektakl w teatrze, wypadem na strzelnicę czy park trampolin. Poniżej przedstawiamy inne pomysły na spędzenie Dnia Chłopaka 2019 z ukochanym.

  • Escape Room,
  • masaż we dwoje,
  • kolacja w ciemności,
  • kawiarnia/restauracja.

Prezent na Dzień Chłopaka - pomysły na najlepsze prezenty dla chłopaka i kolegi

RadioZET.pl/JW